Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » S. O. S. hogy foglaljam le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. hogy foglaljam le magam hogy ne nézzem folyamatosan a facebookot?

Figyelt kérdés

telefonrol kijelentkeztem messengerröl meg sima facebookbol is .. folyamatosan azt várom hogy az exem irjon és magamnak okozok fájdalmat de nem bírom ki hogy ne nézzek fel .. pedig felesleges időpazarlás :(

20/L



2016. febr. 15. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem néztél szembe a tényekkel,hogy vége a kapcsolatnak,ezért várod hátha írni fog.Minél hamarabb túl vagy ezen,annál gyorsabban tudsz továbblépni!
2016. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok,most kicsit kevesebbet nézem mert 1 hónap eltelt és nem írt,kezdem leszarni az egészet.
2016. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is le kéne zárni magadban a múltat és levonni a következményeket a kapcsolatotokból és elfogadni azt a tényt, hogy az exed biztos, hogy nem fog már neked írni.

Utána elkezdhetnél a hobbijaidnak élni, sportolni, barátnőkkel lógni, olvasni, szórakozni...stb.


Az, hogy ez mind mennyi időbe fog telni, az csakis tőled függ.

2016. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
keress valamit, ami lefoglal, elvonja a figyelmed.
2016. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért akarod, hogy írjon?
2016. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

töröld az fb-d és akkor nem fogod megnézni és ha akar valamit akkor kénytelen lesz felhívni

addig meg pl tanulj meg főzni:D

2016. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem törölhetem nem függeszthetem a fbm mivel a sulis dolgokat gyakran onnan tudom .. és az a gáz hogy igazábol ma is beszélgettem 2 exemmel .. csak egyszerűen fáj hogy ők mással kavarnak nekem meg nem tetszik senki mert válogatós vagyok és nagyon sírós és akikor sorolják közbe én sirdogálok ami gáz .... nem akarok saját magamnak fájdalmat okozni ... így érthetőbb? :/
2016. febr. 15. 21:42
 8/14 anonim válasza:
Hasonlóan voltam ezzel én is. Nem tudtam továbblépni, aztán kénytelen voltam letiltani őt mindenhonnan, ezzel megoldottam minden kérdést vele kapcsolatban, aztán sikerült is felejteni viszonylag gyorsan.
2016. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
már azt is próbáltam letiltottam mindkettőt ... de mindig mindig visszatiltottam :( mert szeretem pedig tudom hogy jobbat érdemlek csak butavagyok
2016. febr. 15. 22:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Atyaég...

Most erre mit mondjak? Nem csodálom ha dobott az összes srác, azt nem értem, te minek állsz velük szóba, ha arról szól, hogy dicsekednek, mennyivel jobbat találtak nálad.

Ehhez képest meg még válogatós is vagy...


Szerintem használd a fb-od arra, hogy a sulis dolgokat megtudd onnan, és egyébként él az életed IRL.

Facen mindenki azt ír, amit akar. Írd le te is az exeknek, milyen jó pasival találkozgatsz, de még nem döntöttél, mert másokkal is randizol. Blablabla...


Az meg nem érdekes, hogy valójában a kutyának se kellesz, a lényeg, hogy facen az életed csillogó.

2016. febr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!