Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet túltenni magunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túltenni magunkat egy szakításon?

Figyelt kérdés
Ha csak arra gondolok, hogy valaki mással lesz, elkap a sírás és nem tudom abbahagyni. Pedig már kb 2 hónapja szakítottunk, viszont még beszélgetni szoktunk. Már találkoztam 2 másik fiúval, de ha csak eszembe jutott ő valami kis apróságról akár, nem tudtam megállni, hogy ne sírjak. Próbáltam már lekötni magam mindennel, de nem használ semmi, pedig jól tudom, hogy csak jól jártam, hogy megszabadultam egy hazugtól, aki szinte semmibe vett. Első barátom volt. 20/L
2016. febr. 26. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
vigaszpasi, gyógyszer, buli, drog.
2016. febr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik idővel, napról-napra jobb lesz és pár év múlva azon fogsz csodálkozni hogy tudtál vele együtt lenni egyáltalán :)
2016. febr. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tûzz ki magadnak egy dátumot (viszonylag közelit), Addig még "gyászolhatod" a kapcsolatot. Utánna soha többet ne gondolj rá, ne beszélj vele és kész. Takarítas ki Mindent ami rá emlékeztet és tessék szépen tovább lépni.
2016. febr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne beszélgess vele. Ha tartod vele a kapcsolatot, annál nehezebb túllépned ezen. Hidd el nem csak azért törlik az emberek egymást fb-on, mert parasztok, és utálják egymást, sokaknak nem tesz jót, ha nonstop ott virít ex ez új posztja, hogy kivel hol járt, ki lett az új ismerőse stb...


Nem jó ez...az sem jó, ha te informálódsz róla, az sem jó, ha te számolsz be neki arról, hogy veled mi történik...ezek mind mind nehezítik a felejtést!


Majd, ha túl leszel rajta, akkor lehet szimplán csak "barátkozni", de addig csak önkínzás...


27/N

2016. febr. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

" viszont még beszélgetni szoktunk."


Óriási hiba!!

Ezt fejezd be,különben nem mostanában leszel túl rajta.

Hiába kötöd le magad, ha még mindig az életed szerves része.

Dobj ki mindent,vagy rakj el, ami rá emlékeztet, és szakítsd meg vele a kapcsolatot.

Első,gondolom vele vesztetted el...ez kicsit bonyolítja a dolgokat,ne bonyolítsd te is tovább.


" hogy csak jól jártam, hogy megszabadultam egy hazugtól, aki szinte semmibe vett"

És te még beszélgetsz vele?

Miért?

Azért remélem dugni már nem jártok össze...

Kapd össze magad, és rakd ki az életedből ezt a seg#fejt.

Idővel jobb lesz :)

2016. febr. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy Te még agyban nem "fogtad fel", hogy vége.

Ki tudja, talán még reménykedsz valamiben, valami csodára vársz...

Tessék szépen elgyászolni, és kiegyenesedni!!!

Mi a frásznak beszélgetsz vele?! 20 éves vagy, nem kamasz, legyen már eszed! Csak magadat gyötröd, egy senkiházi miatt.

2016. febr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos át kell vészelni, meg kell gyászolni. Kinél mennyi időt vesz ez igénybe. Velem is szakítottak, de szakításunk után 2 hónapra már van másik pasija. Nagyon szerettük pedig egymást, de részéről elmúlt a szerelem. Én férfi létemre, mai napig is esténként sírok. jönnek elő az emlékek, meg hogy nagyon bánt a dolog. már 4 hónap eltelt... Valahogy túl kell tenni magad rajta, még nagyon fiatal vagy :)


28/f

2016. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
az kár hogy lány vagy mert ha fiú lennél akkor papírzsepivel meg testápolóval
2016. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Erdekelne mit csinalt a ket masik pasi?

Hogyhogy egyikojuk sem tudta elfeledtetni veled, az elso baratodat?

2016. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amíg beszélgetsz vele addig sehogy nem leszel túl rajta. Tiltsd le (tudom ,h nagyon szar meg nehéz) és írd meg neki, hogy most jobb lenne ha nem beszélnétek unfollowold facebookon és a barátait is hogy ne tudj róla semmit! A sírást ne fojtsd el magadban ha sírni kell sírj. Rakd el a közös cuccokat egy dobozba a pincébe és ha kisírtad magad hagyd hogy a barátaid elvigyenek ide-oda bármi is legyen az. Rúgj be ha jól esik de azért vigyázz magadra. Drog ,gyógyszer felejtős ne hallgass a nagyon okos első kommentelőre! Talán ez a legrövidebb út ahhoz, hogy a lehető legkevesebb ideig legyen szar de egy darabig még szenvedni fogsz.
2016. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!