Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van aki több év után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki több év után sem tudja túltenni magát egy szakításon, annak ellenére hogy megalázták és kihasználták? Még mindig vágyik az exére?

Figyelt kérdés

3 éve szakítottam, jobban mondva nem kerestük egymást egyik napról a másikra, 5 év együttlét után.

Az első pár év nagyon jó volt, igazi nagy szerelmem, az első mind a kettőnknek.

Aztán jöttek a viták, se veled se nélküled kapcsolat, így telt a kapcsolatunk kb 2-3 éven át.

Rengeteg megaláztatás kaptam tőle, a férfi önbecsülésem a béka feneke alatt volt amiket a viták alatt mondott nekem, szünetek alatt még a veszekedés miatt nem voltunk együtt kavart más férfiakkal, sokszor tettlegességig fajult a dolog, néha az ő részéről, néha az én részemről.

Egyszer közel 5 hónapig nem beszéltünk, akkor lefeküdt egy másik férfival.

Majd kibékültünk és ismét pár hónap harmónia következett, majd kezdődött minden előröl.

És mint írtam egyik napról a másikra véget ért a kapcsolatunk, ennek már 3 éve.

Azóta azt se tudom hogy mi van vele, nem is láttam, volt 1 komolyabb 1,5 éves kapcsolatom, és néhány futó kalandom.

De még mindig álmodok vele rendszeresen, hogy szexelünk, hogy boldogan együtt vagyunk csókolózunk, és már kezd az őrületbe kergetni ez az egész.

Napközben is sokat gondolok rá, vajon mi lehet vele, hogy alakul az élete ilyenek.

A nőkkel akikkel együtt voltam, nyomába sem értek az exemnek, az ágybéli teljesítményükre gondolok.

Mert mi annyira egy hullámhosszon voltunk szex téren, hogy már egy apró mozdulatból is tudtuk mit kell tenni, és mi a jó a másiknak.

Összesen 11 csajjal feküdtem le, ebből 10 a nyomába sem ért az exemnek, talán ezért vágyom még mindig rá annak ellenére hogy nagyon megalázott és kihasznált többször is?

Aki tapasztalt hasonlót, mikor tette magát túl ezen az egészen?

Nem vagyok már fiatal, 30+ szóval kezdem azt érezni hogy már soha nem fogok találni magamnak egy olyan nőt akivel boldogan elvagyok...

Ja és azóta nem is voltam szerelmes, és úgy érzem nem is tudnék az lenni még el nem engedem exemet, a 1,5 éves kapcsolatomat is azért szüntettem meg, mert semmit nem éreztem a csaj iránt, pedig szép és normális nő volt, de egyszerűen teljesen közömbös érzéseim voltak irányába.



2016. jan. 25. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez minden volt,csak nem igazi szerelem! A szerelem nem ilyen!Remélem lesz lehetőséged majd megtapasztalni, hogy milyen is :)


Igen,az ilyen bántalmazó,sérüléken,sértődős, nemkeresős-felkeresős-eltűnünk és társai ismerősen csengenek,volt nekem is évekig.Minden volt,csak jó nem. A jó csak percek,órák,nagyon max napok voltak!


A szex az ilyen kapcsolatban persze,hogy nagy húzóerő,és az ilyen kapcsolatoknál csak a szex,ami tökéletes. Erre még nem gondoltál?


Fogsz találni.Én is 30+ vagyok,és sikerült :)


(úgy tettem túl magam, hogy bemeséltem magamnak, hogy ez rossz és én ennél többre vagyok képes! nem szabad a rosszhoz ragaszkodni,vágyakozni utána!mindig eszembejutott amikor vágyakoztam, hogy a sz/r nem kell már többet!)

2016. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!