Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan beszéljek vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek vele a szakításig?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel nemrég, és el is mentem vele randira. Nagyon aranyos srác, de nem érzem azt,amit kellene, ezért nem húznám egyikünk idejét sem, és megmondanám neki, hogy ne találkozzunk többet. Csakhogy facebook chaten folyamatosan írogat, rákérdez a legapróbb dolgokra is, és nem érzi, hogy részemről ez ennyi volt. Nem akarnám facebookon leírni, mert az bántó lehet, de nem akarok felhőtlenül beszélgetni se. Mit tegyek, hogy válaszoljak?
2016. febr. 28. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Találkozz vele és mond meg neki őszintén hogy nem ő kell neked.
2016. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"facebookon leírni, mert az bántó lehet"

Ez szimpla tévedés.

Információközlés. M1 hol.

Közöld vele, nincs kedved vele beszélni s nincs esély összejöveteletekre.

2016. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Red Vixen!

Az nem egy gerinces dolog hogy írásban tudassuk vele ezt.

Mind a 2 verzió bántó dolog, de személyesen azért látja hogy van benne annyi gerinc hogy odaáll elé közölni a rossz hírt.

2016. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RRR ***** válasza:
hívd fel,,ha már a tali ciki neked és ott közöld
2016. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Találkozo volt, v randi?

Elkötelezted magad neki?

Ez inkább csak ismerkedési fázis. Nem?

Nem hangzottak el olyan kijelentések részedről ami komoly kaocsolatot sejtet ugye?

Akkor igazábol ez nem szakitás. Tehát egy levélkében is leirhatod hogy mit érzel, v inkább nem érzel.

Mondjuk ne ugy, hogy ne huzzuk egymás idejét, meg maradjunk barátok.

Meg ne tünj el.

Világosan, érthetően mond meg amit akarsz, hogy a késöbbiekben ne lehessen félreértésre hivatkozni.

2016. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Első randi, és az volt a második találkozásunk, tehát ez még nem kapcsolat, de ettől függetlenül személyesen illene intéznem.
2016. febr. 28. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem is jártok, akkor milyen szakításról beszélsz? Szerintem teljesen felesleges így túldrámázni, hogy "személyesen illene" stb. Én speciel utálnám, ha egy tali után látványos szakítást rendezne a csaj, nekem az lenne a megalázó inkább. Utána elkönyvelném magamban, hogy jobb is, hogy nem jöttem össze ilyen egoista libával, aki ennyire szereti másokkal látványosan éreztetni, hogy a másik nem elég jó. Normális lányok ezt úgy intézik, hogy pl nem reagálnak azonnal egy üzire, csak napokkal később, vagy sose... Abból is ért az ember, mégse kerül ilyen megalázó beszélgetésbe a partner...
2016. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nemrég jártam ugyanígy egy sráccal. Egy darabig még válaszolgattam, ha rám írt (én egyszer sem kerestem), de a telefont már nem vettem fel neki, aztán az üzenetek is elmaradtak.

Bár, annyiból volt más, hogy én a randit követően még aznap este megmondtam neki, hogy felejtős, nem szimpatikus, ráadásul a határozott kérésem ellenére IS fogdosott, stb. Nem értette meg... most, egy hónap múltán, a huszonötödik híváselutasításra, talán felfogta.

2016. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!