Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk ti is szakitanátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is szakitanátok, ha a barátnőtök néhány sikertelen aktus után a következő üzenetet irna nektek?

Figyelt kérdés

Többször próbáltuk az együttlétet de neki mindig elmúlt a merevedése. Mikor volt rá idő, ismét felélesztettem, de nem történt, hogy annyiban hagytuk. A hangulat jó volt utána még összebújtunk.

Egy hétig elutazott munkaügyben, és a következőt irtam neki: "Veled szeretnék most lenni, nem hátsószándékból, mert fáj a fejem, hanem csak úgy". Azóta nem felel hivásra sem és üzenetre sem.

Más lány nem hiszem, hogy lenne.

Csalódott, munkamániás, kevés önbizalommal rendelkező 27 éves férfi, aki már a kapcsolat elején is határozatlan volt.

Mit gondoltok? Keressem élőben? Másképp nincs esélyem beszélgetni vele.

24L


2016. márc. 3. 07:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nem akartam csak annyit irni. Rosszul ereztem magam, amiert ketszer is kezdemenyeztem egyuttletet, annak ellenere, hogy az elozok is sikertelenek voltak. Nem orgazmust akartam, az meg sose volt, csak igazan akkor ereztem, hogy figyel ram, amikor szeretkeztunk. Maskor mindig a munka. Aztan, meg el is hidegult, nem keresett, es amikor hivtam, mindig olyan szomoru volt. Akartam, hogy tudja, hogy en vele akarok lenni meg akkor is, amikor nem lehet szeretkezni. Ugy gondoltam, hogy majd egyutt ugyis megoldanank idovel a problemakat. Mostmar mindegy. Ugysem keres, es nem valaszol.

Koszi.

2016. márc. 5. 23:37
 22/23 anonim ***** válasza:
ezt az utolsót küld el neki egy az egyben, amit ide írtál. akkor sem fog válaszolni valószínűleg. de lehet ő is ül a kis saját poklában és ott lehet jól jön neki. hogy megérti mi történt ott benned.
2016. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nalunk is igy volt amikor megismertem a ferjem. Mivel elottem hosszu ideig nem volt baratnoje (27 eves) ezert mire belementunk volna a dologba,elmult. Mi egyszeruen ezt megbeszeltuk es gyakoroltunk. Egy par alkalom utan mar minden rendben lett. Azota 3 eve elunk egyutt. Szerintem talalkozz vele es beszeljetek meg.
2016. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!