Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen indokkal szakítottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal szakítottak veletek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok kérlek. Talán azért mert "elfáradt" a kapcsolat vagy harmadikfél miatt? Személyesen mondta el nektek? Tudom h úgy tisztességes, de egyre több olyan van akinek facen megírják aztán viszlát

2016. márc. 4. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Ürítőautomata lett belőle.
2016. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 VirágésBence ***** válasza:
Egyébként most, hogy így végiggondolom, a legtöbb esetben én szakítottam, azért mert megcsalt a lány, megtudtam, ő nem akart kilépni a kapcsolatból de én dobtam, volt olyan is, hogy pár hónap után rájöttünk, hogy tök jó a szex és nem is veszekszünk, de egyszerűen nem passzolunk össze. Volt olyan, hogy azért szakított velem a lány, mert nem egyforma anyagi háttérrel rendelkeztünk és elvárta volna, hogy én segítsem. Volt olyan is, hogy egyszerűen csak elmúlt a fellángolás.
2016. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"Már nem vagyok szerelmes"
2016. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
"Átgondolta és nem olyna típus akinek kellene bárki is" - rá két napra másokkal volt.
2016. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
"Nem érzem azt,hogy lehetne veled beszélgetni, nem vagyunk közös hullámon" de elhangzott még a "túl gyorsan történt minden" "nem erre számítottam" és a klasszikus "de ez nem a te hibád, ez az enyém"
2016. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
"Ő nem érzi magát jó barátnak mellettem." Hát mit mondjak, nem is volt az!
2016. márc. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Oh van egy-két szánalmas.. Más élménye van vkinek ezzel kapcsolatban?
2016. márc. 5. 13:32
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Én szakítottam, de mégis én voltam a sérült fél, azt mondtam neki hogy "én szeretlek, de tudom hogy te nem szeretsz engem" a válasz persze hallgatás volt..
2016. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

"Nem akarok barátnőre költeni."

"Nincs időm rád,én most dolgozni akarok,nagy dolgokat véghez vinni."

2016. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a suli az első,nincs időm veled is foglalkozni de azért alkalmi jöhet..
2016. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!