Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt, de ennek ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, de ennek ellenére szerethet? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Fél éve történt, csókolózott mással, elmondta rögtön, azonban 3 hónapja szakítottam vele, mert nem sikerült megbocsátanom neki.


Egyébként minden annyira jó volt vele... Figyelmes volt, hihetetlenül egy hullámhosszon voltunk és ezen az egy hibáján kívül tökéletes társ volt számomra.

Tudom, hogy nagyon megbánta, nem egyszer sírtunk együtt épp emiatt.


Azt is tudom, hogy még mindig visszajönne hozzám, mert a szakításunk óta sincs senkije és látom rajta, hogy még szeret. Nekem is nagyon hiányzik ő.


Szerintetek megérdemel egy második esélyt? Tényleg nagyon hiányzik, de félek...


19L


2012. jún. 17. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
mindenkinek jár egy második esély.de ritka amikor az ember megváltozik. szerintem megér egy 2. esélyt, de te irányítsd a kapcsolatot és mondd hogy bizonyítson (erre felé ezt ugy mondják hogy pincsuljon :D)
2012. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha bizonyitotta valamivel hogy ez többé nem fog elő fordulni és ugy érzed meg tudsz benne még bizni valaha akkor bocsáss meg neki és nyiss felé tiszta lapot ne hánytorgasd fel a multat egy csók még megbocsátható bár az is nehezen..
2012. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha egyszer megcsalt NEM szeret. ilyen egyszerű....
2012. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerethet. Szerintem szeret is, bár megértem, hogy nehezen bocsájtasz meg. Az ügyben meg nem általánosítanék, hogy ha valaki egyszer megcsalt valakit az újra meg fogja tenni. Ez egyáltalán nem biztos. Van ilyen irányú tapasztalatom. Egyszer mindenki hibázhat (jó, nem akármekkorát, de ez azért nem egyenlő azzal, hogy anyagyilkos lenne:)). Adj neki esélyt, próbáld meg elengedni a haragot. Ha újrakezded vele, akkor viszont amellett hogy ő ezerrel próbálja visszaszerezni a bizalmadat, soha ne kerüljön még egyszer szóba ez a téma. Részedről sem, és részéről sem. Le kell zárni, máshogy nem megy. Elfelejteni persze nem fogod, de idővel elhalványul az emléke és már nem fogod tudni felidézni sem azt az érzést amit a megcsalással okozott. Sok boldogságot!
2012. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizonyítsa!!!! Vágja le az egyik heréjét minek az ott a másik?!

Ha megteszi szeret.

2012. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aztán majd jössz ide sírni, hogy megint megcsalt..
2012. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!