Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam barátnőmmel (megcsalt, megunt), lakás is romokban, mérhetetlen szomorúság, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Mielőtt összejöttem 6 évvel ezelőtt (volt) barátnőmmel, nagyon elkeseredett voltam. Nehezen találtam meg, 23 évesen szűzként (majdcsak) ő kezdeményezett mindent. Ez alatt a 6 év alatt én csak egyre jobban beleszerettem. Mindent amit elértem, szakma, állások, saját lakás, az ő segítségével történt, ő adott nekem célt aminek köszönhetően akár egy percet nem pihenve küzdöttem a célokért. Most elhagyott és vele a szerencsém is. Lakásfelújítás kudarcba torkollott, rosszabb lett mint volt. Nem érdekel a munka, a pénz, a filmek, szerettem játszani de az se érdekel már... csak ülök magam előtt, néha elsírom magam, olyankor alig tudom visszatartani. Ha éppen nem sírok akkor ürességet érzek. Nincs célom, ahogy előtte sem volt. Igazából a lakás sem érdekel már. Jó lesz az úgy... Karrierem se érdekel már, terveim sem érdekelnek. Minek? Kinek? Kiért? Én ismerem magam a legjobban, nem fogok újra társra találni... Egy olyan embernek mint én nem jut már. Mackós testalkat, ha nem egoista vagyok akkor olyan szánalmas mint most amikor leírom milyen borzalmas a sorsom. Pedig tudom, másoknak sokkal rosszabb... Mit tehet egy 29 éves férfi akinek nincsenek barátai és sose tudott barátokat szerezni és nem is fog tudni... nemhogy barátnőt... nőknek nem tűnnek fel a "szürke egerek". Szánalmas vagyok...

2016. jan. 2. 22:58
 1/9 Interferencia ***** válasza:
Mikor történt a szakítás?
2016. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. biztos lépés: fel kell fedezned saját Értékeidet, Értékelned kell önmagadat úgy ahogy vagy - ezeket vette el tőled az exed, lehet ilyet cirkusz nélkül is csinálni, csendesen,

2. biztos lépés: csak olyan nővel kezdj legközelebb kapcsolatot, akiben megtalálod min. a fele értékeket, közös témákat, hobbikat, amelyek benned megvannak.

Csak igy tudsz helyrejönni lelkileg, s ez több hónapba-évbe is bele fog telni.

28 L

2016. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is mássz ki valahogy ebből a marha nagy önsajnálatból, mert nem segítesz vele magadon. Valamennyi időt kell hagyni gyászolni a kapcsolatot, de ne tovább. Aztán tűzd ki magadnak célul, hogy szépen rendbehozod a lakást, csinosítgatod, ez a munkád mellett segít terelni a gondolataidat is. Itt az új év, ideje elkezdeni egy kicsit edzeni, hogy elégedettebb legyél magaddal, tehát irány egy konditerem, ahol találhatsz barátokat is. Nna, indulásnak elég lesz egyelőre, fel a fejjel!! :) (N)
2016. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ne áltasd magad, amit éreztél az nem szeretet, hanem önzőség és függőség. Az igazi szeretet önzetlen, te viszont az egész életed és boldogságod az ő vállaira helyezted. Ez hatalmas teher és nem igazán vonzó. Gondolom ezért is szakított veled, mert 6 év alatt belefáradt ebbe a teherbe. Ez olyan mint amikor születik egy gyereked és nélküled teljesen tehetetlen - ez mindig lesokkolja a szülőket. Csak hogy ő neked nem az anyád, te meg már felnőtt vagy.

Nem azért nem vesznek észre mert szürke egér vagy, hanem azért mert akinek van egy kis esze az menekül az ilyen társfüggő elől, mert egy kiegyensúlyozott párkapcsolatot akar, ahol nem minden felelősség az ő vállát nyomja.

2016. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, valami igazság van mindenki szavában. a szakítás picit több mint egy hónapja történt már...
2016. jan. 3. 00:43
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon sok jo tanácsot kaptál , én is drukkolok Neked. voltam már párszor padlon én is. javaslom, olvass, nézz önismereti, pszichologiai témáju könyveket, videokat,gondold át az életed, a multad, kis lépésekben tervezd mg a jövőt. változtass a hibáidon. ha zavar, hogy macko vagy, akkor fogyj le. vond le a tanulságokat a kapcsolatbol, hogy te miket hibáztál és ő miket hibázott , hogy többet ne követhesd el. nem sokan teszik ezt meg, pedig fontos lenne. legyéln nyitott, szép lassan keress barátokat, mozdulj ki otthonrol. még egyszer ne épitsd csak egy emberre az életed. akkor mindig boldogtalan leszel. magadra épitsd, ne másra. Kinek ? Kiért ? - MAGADÉRT.
2016. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok. az egyik legnagyobb hibádnak azt gondolom, hogy megalkuvo vagy. hidd el magadrol, hogy nem vagy szürke egér, meg macko, változtass ezeken. a külsődön is és a belsődön is. akkor lesz majd egy jo kisugárzásod. nem azért kell pl. fogyni, hogy majd hátha bejössz ugy egyszer még egy nőnek, hanme magadért, hogy legyn önbizalmad, hogy elmondhasd magadrol hogy kitűztél egy célt és megvalositottad, legyőzted önmagad. gondolj a sportolokra, akik évtizedeken án napi több orát edzenek. az ilyen tipusu emberek motiváljanak az élet minden területén. és mindenkinek van olyan életszakasza, hogy padlora kerül, hogy ott hagyják, ez az élet rendje. ebből tanulni kell, nem belesüppedni egy feneketlen kutba. de ehhez is idő kell persze, először nyugodtan bánkodj, sird ki magadbol, ird ki magadbol, beszéld ki magadbol, de egy idő után el kell szép lassan kezdeni kikecmeregni ebből. minden nap legyen egy kicsivel jobb.
2016. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:
100%

Nézd, önsajnálatból nem lehet megélni... Nekem elhiheted...


Na most neked megvan az egzisztenciád... Egy nő sem ér annyit, hogy elengedd magad és eldobd azt amit felépítettél... Ja és kiért? Magadért... Az egyetlen ember akit mindenkinél jobban kell szeretned és tisztelned az Te magad vagy... Hogy várod el hogy komolyan vegyen bárki is, ha Te magadat nem veszed komolyan???


Eddig rossz volt a felfogásod, mert mindent a barátnődnek rendeltél alá... Ezt nem szabad, hiszen most úgy érzed, hogy nem maradt semmid... Holott mindened megvan ahhoz hogy boldog és kiegyensúlyozott életet élhess... Akkor aknázd ki a lehetőségeket!!! Hajrá...

2016. jan. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Abszolút igazat kell adnom az előttem szólóknak, valóban csak saját magadra számíthatsz, ha még boldog szeretnél lenni az életben és nyilván így van, különben nem foglalkoztatna az, hogy ilyen nyomorultul érzed most magad. Nagyon elhagyod magad, mégsem akarsz ebben elmerülni és az már eleve jó, ha ezt érzed. Innen csak feljebb lehet lépni, hidd el!


Írom ezt úgy, hogy egy öt éves kapcsolatomnak lett vége nemrég és gyakorlatilag zombiként élek azóta. De akarom a változást és igenis menni kell tovább, mert az élet változik, ez a természetes.


Nekem, amikor ennyire magam alatt vagyok, az ad erőt, hogy édesanyám harminc év házasság után vált el apámtól és annak ellenére, hogy felezték a vagyonukat, talpra tudott állni és azóta ismét boldog ember. Senkitől sem kapott segítséget, senkire nem számíthatott (ahogy házasságuk alatt apámra sem) mégis küzdött és véghez vitte, amit akart. Pont tegnap mesélte, hogy mennyire nehéz volt neki az az időszak, de már boldog. Biztos a te környezetedben is van olyan ember, akivel hasonló dolog történt, próbálj meg beszélgetni másokkal, sokat segíthet az is!


Fel a fejjel, minden eltelt nappal egyre könnyebb lesz!


34/N

2016. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!