Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van ez? Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Kb másfél hónapja újra elkezdtünk beszélni a volt barátommal. Az utóbbi időben ritkábban épp azért, mert nem tudok rajta eligazodni. Ebben a másfél hónapban volt egy vitánk,amikor azt mondta ő még mindíg nem akar velem együtt lenni. Viszont már másnap keresett,sőt még aznap este azt írta ő továbbra is fog Nekem írni amit a mai napig így is tesz. Viszont sokszor ellentétes dolgokat tesz. Pl nem akar velem lenni,de azért keres,van,amikor a becenevemen szólít,pár hete felhívott telefonon azzal, hogy hazament a melóból és akkor elküldje Nekem amit beszéltünk? De persze mire felmentem chatre már rég átküldte. Azóta nem hívott. És nemrég megkért menjek el vele cipőt venni. Viszont sokszor úgy érzem olyan, mintha valami kötelező dolog lennék,pedig mondtam ha nem akar,nem kell velem beszélnie, és nem zavarom. De azt mondja akar velem beszélni és ne jöjjek már azzal folyton,hogy zavarom. Arról viszont nem mond semmit,hogy akkor mikor is lesz az a cipővásárlás és hogy menjek-e vele vagy se? Kérdeztem többször mikor megy? De azt mondja nem tudja nem olyan sürgős. És ha azt mondom majd mutassa meg milyet vett nem mond semmit. El is búcsúztam már tőle, mert ezt a bizonytalan helyzetet nem bírom,(nem hülye, ismer is,nem is írt rá semmit) de ma akkor is írt. Ha nem írok ő ir,viszont csak köszöngetéseket,viszont ha felmegyek rám ír, Vagy épp azt várja hátha Én írok. Ezt ő mondta tegnap. Ezek miatt egy héten egyszer beszélek vele. És az se kizárt, hogy partnert keres egy partnerkereső oldalon. Pár napja fenn volt. És volt Neki egy üzenete is ott. Tudom mert ha felmegyek a profiljára jelzi mikor volt fenn s hogy van üzenet vagy se. Nőnapom is írta azt Boldog Nőnapot,úgy említettem meg. De persze azt írta épp ezért köszöngetet nekem aznap,hátha felmegyek.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?



2016. márc. 12. 17:22
 1/3 VirágésBence ***** válasza:
Hiányzol neki, de nem akar kapcsolatot, csak barátkozni.
2016. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak a barátod,akkor ne foglalkozz vele,hogy mikor keres,és hogy mennyi a kihagyás,meg hogy mihez van kedve,az az ő dolga.

Ha a férjed,vagy párod lenne az már más dolog. Ne játszmázzatok!

2016. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Se veled se nélküled...
2016. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!