Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Három héttel a szülés előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három héttel a szülés előtt miért hagyta el?

Figyelt kérdés

A bátyámról van szó. 32 éves, én 26. Ő külön él a barátnőjével, akit 1 éves ismert meg.

A családom teljesen ellene fordult, mert három hete elhagyta a barátnőjét, pontosan megkérte, hogy költözzön haza a szüleihez. A lány a napokban fog szülni.

Tavaly februárban ismerkedtek meg, s mivel túl nagy a távolság , ezért a csaj áprilisban hozzá költözött és háztartásbeli lett. Június végén bejelentette, hogy terhes. A tesóm azt mondta, hogy ezt nem tervezték és őt meg sem kérdezte, hogy akar-e gyereket. Azt mondta neki a csaj, hogy rendesen szedi a tabit, csak becsúszott. Úgy összevesztek, hogy a lány hazaköltözött és csak szeptemberben költözött vissza. kibékültek addigra. Aztán ősszel a bátyám elkezdte felújítani a lakást, és HITELT vett fel, hogy minden meglegyen mire a kicsi megszületik. Januárban összekaptak újra, a lány hazaköltözött, majd 1 hét múlva vissza. Aztán 3 hete a bátyám megkérte, hogy költözzön haza végleg és az összes cuccát hazavitte a lánynak és a gyerekholmikat is. A Facebookra kiírta, hogy egyedülálló. Nekem azt mondta, hogy támogatni fogja őket és a gyerekkel is fog foglalkozni. De akkor minek kellett felújítani a lakást, most ott maradt hitellel a nyakán,amit egyedül fog törleszteni. És hogyhogy szülés előtt hagyta el, megijedt vagy mi? Én értem őt, meg nem is. Szerettem volna vele beszélgetni, de folyton lekoptat, azt mondja, hogy ő erről nem akar és hagyjuk békén. A csaj a közösség oldalon most is kapcsolatban van és folyamatosan posztol mindenféle gyerekholmit, játékot, kiságyat úgy, hogy a bátyámat megjelöli, hogy xy társaságában. A csaj 23 éves. Mi a véleményed erről az egészről?


2016. márc. 12. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a lány naiv , bár lehet, hogy rossz a természete és azért ilyen a tesod. ha meg nem ez a baj, a tesod is és ő is felelőtlen. nem kell muszájbol gyereket vállani se egy tinikorbol alig kilépett naiv fiatal kiscsajnak, se egy apaságra még éretlen pasinak. nem csak az ő életük fog tönkre vágodni, a gyereké is. tipikus mai történet..
2016. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
de az is lehet, hogy hülyére vette a bátyád és donort keresett a gyerekének.
2016. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 VirágésBence ***** válasza:
50%
Nyilván ha ennyiszer összevesztek nem volt jó a kapcsolat, valószínűleg már nem bírta elviselni és még a hitellel is jobbnak tűnt egyedül maradni, mint a lánnyal.
2016. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

A csajt 1 éve ismerte meg, aki már 8 hónapos terhes? Hát.. kivételesen azt mondom, hogy a bátyádnak igaza van és a csaj meg nyugodtan nevelje egyedül a zabigyerekét. Bár szegény gyerek, de legalább ha kislány lesz nem fog olyan marhaságot csinálni, mint az idióta anyja.


És nőként mondom, hogy megvetem az ilyen képződményeket, akik ilyen módon kihasználják a pasikat...

2016. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy éves kapcsolat és a lányka mindjárt szülni fog...hát ez sem egy tervezett,felelősségteljes gyerekvállalás!

És ez mindent megmagyaráz!

2016. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

A 4-es válaszoló egy nagy paraszt. Honnan veszi, hogy kihasználja a lány a fiút? Jézusom, nem is ismeri őket, a helyzetet sem.

Annyira jó szerinted egyedül terhesen? A srác is ott volt, amikor fogant az a gyerek, és gondolom felmerült az abortusz lehetősége is..ha a srác annyira nem akarta, akkor nyaggathatta volna a lányt vele..de csak meg tartották. Már nem a végnél kellene menekülni, az ilyen nem is férfi. K.urva nagy kihasználás egyedül terhesen maradni.

2016. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, és nem hiszem, hogy bunkó lennék.


4 hónapja voltak együtt mikor gyógyszer mellett "becsúszik" a gyerek. Lehet velem van a baj, de egy az, hogy ennyire friss kapcsolatban én nem kezdenék gyógyszert szedni, ha meg már szedem, akkor nem lennék olyan idióta, hogy mellette "becsússzon" a gyerek. Mondjuk nem IQ lightoknak kellene fogamzásgátlót szednie, mert képtelenek értelmezni a betegtájékoztatót.


Tipikusan az jön le a történetből, hogy bejött a csajnak a háztartásbeliség és mielőtt szegény srác azt mondta volna, hogy sok ez a kapcsolat vagy lehet dolgoznia kellene, hogy megfogja gyorsan teherbeesik. Aztán meg megy ez a huzavona, hogy most megsértődök, hazamegyek anyucihoz.

2016. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os te analfabéta, leírta a kérdező hogy meg se kérdezte hogy akarja e, csak bejelentette.
2016. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!