Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hétben ikrekkel akik...

26. hétben ikrekkel akik nagyobbak méretük alapján 1 héttel a dokim c2100-et irt a könyvembe. (2 vetélés,1 szülés után) Annyit mondott pihenjek, pluszba magnézium, de nagyon nem volt megijedve, azt mondta kontrol 4 hét. Csak én aggodom túl?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel volt mar ket vetelesed es az ikerterhesseg eleve mas kategoria, mint egy dzimpla, igy tedd, amit az orvos mond, de ne ess ketsegbe.

Nekem a masodik terhessegemnel mar az elso vizsgalaton 2100-as volt az ertekem, azt mondta az orvos, hogy tobbedik babanal ez elofordul, mert mar nem olyan a mehszaj, mint uj koraban.

Nekem nem kellett pihenbem, a magneziumot en is szedtem, mert nagyon sokat kemenyedett a hasam nelkule es vegul csak akkor nyilt tovabb, amikor mar nem szedhettem a magneziumot es allandosultak a kemenyedesek. Vegul 39 hetesen szultem inditassal, mert akkor mar majd 3 ujjnyira nyiltak es nem mertunk tovabb varni (az elso vajudasom zart mehszajtol is 3 oras lett csak).


De mint irtam, a tied ikerterhesseg, ami mas. De ne idegeskedj.

2016. jan. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen,persze,be tartom amit mond.Amennyit csak tudok pihenek,és szedem a magnéziumot is,egyenlőre csak akkor van keményedés,ha nekik nem kényelmes valami...Pozitív vagyok,mindig mondom nekik tessék csak minél tovább bent maradni.

Köszönöm Neked!!

2016. jan. 28. 23:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem ikreim vannak, és valóban nem olyan a méhszáj,mint új kkorában,elég hamar 2100 lett nekem is.

PIHENÉS!!!!!!

Én annyira nem tudtam betartani,mert már akkor volt egy kicsi gyerekem,és építkeztünk. Férjem külföldön volt,így minden után én rohangáltam. 34.hétre születtek.

hiszem,hogy ha van lehetőségem a popómon maradni,akkor tovább húzom.

2016. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ikreket vártam.25.héten voltam a nőgyógyászomnál,csak a házasélettől tiltott.Egy ujjnyira nyitva voltam,egyébként minden rendben.Kontroll 4 hét múlva.Majd sajnos a 27. héten sürgősségi császárral megszülettek.Nem ijesztegetni akarlak,csak azt,hogy nagyon vigyázz magadra,magatokra.Kívánok nektek egészséget,boldogságot!
2016. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy 20 honapos kislányom.Ezért is irtam,hogy próbálom betartani amit mond a doki,jo persze felkelek mikor reggeliztetem,pelus csere stb,de próbálok vele ágyban babázni,mesekönyveket nézegetni fekve,mesélni,mesét nézni,és apa is nagyon sokat segit.Köszönöm Neked is,igy legalább tudom,hogy annyira nem kell aggodnom,csak óvatosnak lenbem,és odafigyelnem.
2016. jan. 28. 23:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet... mi 38 hétig húztuk együtt, pedig volt már egy 6 és egy másfél éves itthon. Akkor már én mondtam, hogy elég lesz ennyi idebent. Amúgy nálunk 32hét a protokoll (akkor kell kórházba feküdni), én nem tudtam, nem is akartam, de a 36.-ra teljesen kimerültem. Időzítsétek úgy, hogy addigra a párod jobban ráérjen, mert szükség lesz rá otthon is.
2016. jan. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem ikres voltam,de 2110 voltam,meg is ilyesztett a doki.viszont nem nyilt tovább a méhszáj,kiméltem magam,de feküdni nem tudtam,a nagyot hozni-vinni kellett suliba,nem volt segitségem.39. hétre született meg a fiam.

(korházban szülés elött viszont azt mondták h teljesen zárt vagyok,nem tudom akkor ki nézte be ennyire???

2016. jan. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ikres vagyok de a 17. hétben vagyok.

Jővő csütörtökön megyek méhszáj vizsgálatra, s komolyan annyira retteget hogy rossz álmaim vannak.

A fiamnál már a 22. héten elkezdtem kinyílni, így meg hogy 2en vannak... Plusz igaz hogy a fiamnál is sokat görcsöltem, bár kihúztam vele a 39. hétig, úgy hogy nem tudtam pihenni. Ami a görcsöket illeti most is van, ritka az a nap mikor jól vagyok, nem számítok jóra. S jővő hónap költözés.

Milyen magnéziumot szedsz?

Bocsi az offért de engem is érdekel a téma

2016. jan. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Persze semmi baj.Jó olvasni a pozitiv dolgokat,sokat lenditenek mindenen.Nekem is amióta mondta a doki van,hogy rémálmaim vannak.Én a magnosolv granulátumot szedem,nagyon jo!A benézett értékre azt mondta a védőnőm,hogy ez is egy fajta viszonyítási alap a dokiknál ami persze eltérő lehetmivel nincs két egyforma méretű kezű doki.Tehát ami az egyiknél teszem azt 3000 az a másiknál 2000....(tök johogy van mivel paráztatni.)Nekem pl a kislányom 38+4-re jött, 36.-ig c3000 értékem volt....Nálunk is 32 hét a protokoll de ha van dokid ki lehet harcolni,ha nincs baj,maradj még otthon.Hála istennek apának addigra lemegy a nagyja munka igy bármi van,"nyugodtan" bevonulhatok!

Köszönöm csajok,nagyon rendesek vagytok!!!

2016. jan. 29. 09:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyolcas én a hármas vagyok.

Én anno magnerotot szedtem, kettessével.

És tényleg pihenj amennyit csak tudsz!

Kérdező Te is.

34. hétre születtek,utána még jó darabig bent voltunk,sajna sok szomorú dolgot láttam.

Szerencsére nálunk mér minden oé,de nekünk sem indult könnyen.


Pihenés pihenés pihenés!

2016. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!