Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után újra együtt? 21/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újra együtt? 21/L

Figyelt kérdés

1hónapja szakított velem,nagyon hiányzik.. tapasztalatokat szeretnék hallani,hogy esetleg volt olyan akik kibékültek/mennyi idő után?:)

normális válaszokat kérek szépen!


2016. márc. 13. 11:34
 1/8 bandi6891 ***** válasza:
100%
Azt nem értem ha egyszer szakításról beszélünk és nem idő-t kérésről miért várjuk hogy újra együtt legyünk.
2016. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha valami egyszer tönkremegy akkor miből gondolod hogy most más lesz ?
2016. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
remény mindig ott van hogy megbánja a másik fél
2016. márc. 13. 11:41
 4/8 anonim ***** válasza:
ez nem remény kérdése. amikor két ember szétmegy akkor annak mindig oka van. az emberek nagyon ritkán változnak szóval az ok jó eséllyel megmarad.
2016. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kislány, nőjetek már ki ebből! A szakítás nem két hétre szól. Azért szakítottatok, mert egyikőtök nem tudja hosszabb távon elképzelni az életét a másikkal. Miért kellene egy ilyet tovább erőltetni?
2016. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan, hogy nem bírtam a másik nélkül (én szakítottam). de közben végig tudtam, hogy nem lesz jó vége, ez nem egy új kezdet. csak időhúzás, hogy ne legyen olyan, mintha egy vérző sebből kirántanák a kést.
2016. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 VirágésBence ***** válasza:
68%
Mi az exemmel folyamatosan kibékültünk, mert jaj szeretem, jaj milyen szépeket mond, jaj mindenki megváltozik, jaj úgy hiányzik. Aha, hát nem véletlenül szakítottunk, mert nem működött és ha valami nem működik, akkor nem kell erőltetni. A számtalan szakításnak és békülésnek az lett az eredménye, hogy teljesen tönkretettük egymást, ahelyett, hogy már az elején kiszálltunk volna csak húztuk a dolgot és most ő elvonón van, engem pedig szakember kezel olyan szinten tönkrevágtuk egymást.
2016. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es hozzászóló, hogy került a párod elvonóra? Milyen szenvedélybetegségbe esett? Te hogy kerültél szakemberhez?


Ismerős nekem is ez a se-veled-se-nélküled dolog. Velem is sokszor játszották ezt már el, hogy egyszer kellek, egyszer nem kellek és engem is nagyon megviselt és még most is. De elvonóra nem jutottam el.


Egyébként ez a "nem működik a dolog" nagyon könnyen rávágható kijelentés bárkire. Főleg olyankor, ha van a közelben valaki jobb. Vagy olyankor, amikor a barátnők, baráti társaság, felspanol hogy szakíts az illetővel, mert találsz nála jobbat úgyis. És menni akartok inkább bulizni, mert fiatalok vagytok és előttetek az élet blablablaaaa.... Ilyenkor könnyebb találni a másikban hibákat, ami miatt "nem működik".


Szerintem a "nem működik" amiatt van, mert vannak dolgok, amiket az egyik nem akar elfogadni, a másik nem akar vagy nem tud rajta változtatni. Persze, teljesen érthető, ha az egyik félnek szenvedélye az, hogy több különböző emberrel szexeljen például. Ezt én sem tudnám elviselni. Viszont nem gondolom, hogy olyan tulajdonságok kiérdemlik a szakítást, minthogy pl sokat dolgozik/tanul valaki.

2016. márc. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!