Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van egy párom nagyon régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy párom nagyon régóta együtt vagyunk, van mellette valakim, testi kapcsolat nem volt vele ő nagyon szerelmes belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom kit válasszak egyszerűen nem megy a páromat elhagyni és a másikat sem tudom elengedni.már nagyon nehéz. előre is köszönöm a válaszokat

2015. jún. 25. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Megcsalod a párodat, a másikat meg hülyíted! Gratulálok, nagyon ügyes vagy, csak így tovább!


Miért vagy együtt még a "pároddal", ha rossz a kapcsolatotok? Mert ha jó lenne, akkor nem kéne az a 3. személy.


És ne áltasd magad azzal, hogy nem tudod elhagyni a párodat! Ahhoz viszont volt bátorságod, hogy legyen mellette egy 3. személy?

2015. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mumusan ***** válasza:
Márpedig dönteni tudni kell.
2015. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Költőnő? ***** válasza:
100%
sztem a madár az ász
2015. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

TE mit érzel a másik iránt?

Az mindegy, hogy ő szerelmes. TE mit érzel?

2015. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szerelmes nem vagyok teljesen belé teljesen de ha vele lennék biztos hogy nagyon megszeretném..odáig vagyok érte minden tetszik.de közbe van valakim aki főleg régebben nagyon sokat tett hogy ide jussak...most már sokkal normálisabb velem de most meg már ki alakult ez a helyzet...és nem tudom mit tegyek :(
2015. jún. 26. 07:52
 6/12 anonim ***** válasza:

De, te már pontosan tudod, hogy mit tegyél, csak félsz megtenni.


Pedig egyszerű: ha rosszul érzed magad egy kapcsolatban, akkor minek vagy benne? Szerintem sokkal jobb lenne egy olyan kapcsolatban lenni, ahol boldog vagy. És annak idején, miért maradtál ezzel a sráccal, akivel még a mai napig együtt vagy?

Élvezed a megaláztatást és hogy rossz a viszonyotok?

De te tudod!


Ha rossz, lépj, ha nem, maradj, de mindenképpen választanod kell kettőjük közül!!!

2015. jún. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom választanom kell csak most már ugy mondd normális velem és kimutatja h szeret változik..és igy nehéz és lelkifurdalásom van nagyon...hogy most ő változna es most meg én vagyok ilyen..és közbe a masik nagyon megérdemelné már a boldogságot..
2015. jún. 26. 09:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Tetteidért vállald a felelősséget, ez a felnőtté válás egyik alappillére.


Ha megtetted, megtetted, előbb kellett volna gondolkodnod! Csak tudod és érzed, hogy melyik a jobb?

Különben, ha tiszteletben tartottad volna és türelmesebb lettél volna a mostani pasiddal, aki ugye állítólag változik, akkor nem lenne az a 3. személy. De van, tehát még sem kell neked ő annyira, mint ahogyan azt itt túldramatizálod!

2015. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
úgy érted hogy a jelenlegi párom nem kell mégsem annyira?
2015. jún. 26. 10:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan. Nem érzed magad mellette teljes értékű nőnek.

Bár, így sem lehetsz az, mivel ahelyett, hogy vállalnád az érzelmeidet, hogy már megváltoztak iránta, vállalnád a felelősséget ezért, te a könnyebb utat választod és megcsalod őt.


Ha szeretnéd, nem csalnád meg. Biztosan hiányzik jó sok minden a kapcsolatotokból és mivel, úgy érzem, nulla a kommunikáció kettőtök között, nincs meg az a törődés, amit szeretnél, más irányba mész.


De a legegyszerűbb az lenne, ha ezt a kapcsolatot lezárnád, és esélyt adnál annak a 3.nak, ha már vele úgymond jobban érzed magad.

2015. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!