Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt lelkiismeret-furdalásod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt lelkiismeret-furdalásod, ha azért szakítottál egy hosszú (! ) kapcsolatban, mert úgy érezted, kihűltek az érzelmek? S hogy tetted túl tenni magad rajta?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú volt a kapcsolat s mennyi idő alatt jutottál el oda, hogy szakíts?

2016. márc. 18. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen, bár nem csak az volt a fő ok, hogy elmúltak úgy mond az érzések, hanem egyéb tényezők is közrejátszottak, de tudtam, éreztem, hogy nem az igazi már. Nem érzek úgy iránta, ahogy kéne. Szóval vége lett.

Az elején talán volt némi lelkiismeret-furdalásom, de idővel elmúlt, mert rájöttem, hogy nem tehetek az érzéseim ellen. Ha nem érzem azt, amit kell, akkor ez van. Nekem is csak egy életem van, minek "pazaroljam" el boldogtalanul?

2016. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 VirágésBence ***** válasza:
2 év után kb 1 hónapig azon gondolkoztam, hogy mi legyen. Néha megszólalt a lelkiismeretem, de még gázabb valakinek hazudni az érzéseimről, úgyhogy inkább szakítottam.
2016. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok szakítani, nem visz rá a lélek, ha a másik szomorú megesik a szívem és maradhat még. Persze akkor már nagyon csökken a közelség és a végére el is jön a szakítás. De akkor már legalább könnyű szívvel történik meg. Akkora érett meg a másik erre.
2016. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiábránditó,de a szerelem és a nagy felángolás elmulik,kialszik a láng. Marad a sima szeretet,ragaszkodás és megszokás.
2016. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt, 5 év után mondtam ki a végét, miután már majdnem egy éve húztam magamban a szakítást, azért mert nem akartam neki fájdalmat okozni, és ezért inkább elaltattam magamban a sérelmeim. Még szerettem, de már nem úgy, és tudtam, hogy nem akarok egy életet leélni mellette. Még most is van bennem egy kis lelkifurdalás, ha rá gondolok, de ebben a helyzetben önzőnek kell lenni. Neki is jobb így, még ha nem is érzi még...
2016. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5


Én most 9 év után tettem ezt meg. S igen, hosszú távon jobb így mindkettőnknek, de szívfacsaró látni, ha sír és szenved.

2016. márc. 19. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!