Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha úgy éreztétek, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy éreztétek, hogy nem működik már egy kapcsolat, hogyan s mennyi idő után szakítottatok s megértette a másik fél?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után tudtátok összeszedni magatokat, hogy elmondjátok a másiknak, hogy be akarjátok fejezni?

Hogy reagált rá?

Elfogadta?

Békés elválás volt?

S milyen volt a szakítás után? Mennyi idő alatt érezted úgy, hogy túl vagy rajta?


Nyugodtan bármi egyebet, ami eszetekbe jut, írjátok le ezzel kapcsolatban, még ha nem is kérdeztem rá.


Kapcsolat hosszát, nemet, kort írjátok légyszi. Illetve, hogy te voltál-e a szakító fél vagy a másik.


(Bizonyára lesz, aki megkérdezi, hogy miért teszem fel ezeket a kérdéseket. Nos azért, mert lassan 9 éve vagyok együtt barátnőmmel s már néhányszor szóba került a szakítás, de mindig adtunk a kapcsolatunknak egy új esélyt. Viszont úgy érzem, már jó ideje kihalt belőlem az iránta érzett szenvedély, ami előre vihetné a kapcsolatunkat. S már lassan 2-3 hete megint azon jár az agyam, hogy be kéne fejeznünk, mert így csak húzzuk egymás idejét. Én F35, Ő L35.) Mások élményeire, tapasztalataira vagyok kíváncsi, hátha abból tanulhatok s egy kis erőt gyűjthetek ehhez a durva nagy lépéshez.


Köszi



2016. márc. 6. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Eddig az elhatározás után elég hamar meg is tettem.

Általában nem fogadták túl jól, utána még próbálkoztak.

Annyira volt békés, hogy azóta egyikkel sem beszélek.

Elég hamar túlteszem magam rajta, mivel én döntöttem arról, hogy vége legyen.

Sajnos megint érlelődik az elhatározás... Most valahogy nem vagyok annyira határozott, látom, hogy semmi értelme, nem működik, nem is lesz jobb, de még nem tudtam megtenni.

31/n

2016. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elhatározás után kb. 1-2 héttel tettem meg.

Megsértődött. Megharagudott, azóta alig kommunikálunk.

6 órát veszekedtünk. De mégis úgy váltunk el, hogy "szeretlek, hiányzol"...

Még nem érzem 100%-ig úgy. Másfél hónapja történt.

2016. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megkérném a kezét :D foleg ha csak a szenvedely mult el.
2016. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3


Lehet, hogy pont azzal b***tam el.


Kb. 4 éve éreztem, hogy valami nem jó. Illetve az nem volt jó, hogy szexuálisan nem passzoltunk össze. Mennyiség, minőség, hozzáállás, igény nem volt ugyanolyan vagy hasonló legalább.


Akkor azt hittem, hogy azzal, hogy meg kérem a kezét, adok egy löketet, elvégre ugye ezzel kifejezzem az elköteleződési szándékomat ill. hogy vele kívánok egy magasabb szintre lépni. Természetesen örült, mint fajom a markának, de így utólag nézve, ez nem vált be. Egy ideig bódogság volt, de hamar elült.


Hosszú évekig (értsd: azóta is) csak szenvedtem, mert szexuálisan többre vágytam. Ezt nem kaptam meg. Hiába vagyok én szexuálisan nyitott s szinte bármit szívesen meg is tennék, de ő nem volt ilyen.


Sokáig azért szenvedtem, mert hogy itt van mellettem egy nő, aki szép, aranyos, humánus, támogató, egy jó párost alkotunk egy dolgot leszámítva: a szexet. Itt van mellettem egy nő, akihez szívesen érek, bármit megtennék neki, hogy jó legyen (s itt ez esetben szexuálisan értem), de nem lehetett. Itt van mellettem egy nő, aki a párom, s ugye normál esetben azzal szexszel az ember, de nem tehettem. Jó persze néha igen, de nekem ez nem volt elegendő, mert nem igazán szeretem a mindig csak misszionárusban, csak hálószobában felállást. Szeretem a változatosságot, a spontaneitást s az új dolgokat. Itt van egy nő, a párom, akit szanaszét szeretnék - természetesen az ő örömére is, mert az egy külön lelki orgazmus, ha ő is élvezi, de nem lehetett.


Ez odavezetett, hogy a korábbi rajongás megszűnt, elmúlt a szerelem s elváltak útjaink. Ez túl sokáig elhúzódott. Sajnos. Többször szakítottunk, de hamar újra próbálkoztunk. S borzalmas volt felismerni, elismerni s beismerni, hogy már nem szeretem, nincsen meg bennem az iránta érzett rajongás, ami érzésem szerint nélkülözhetetlen, hogy működjön a kapcsolat. Sajnos erre túl későn jöttem rá.


Három hete elváltak egymástól útjaink.


Az én esetemben túl sokáig húztuk ill. húztam, mert az én döntésem volt, csak nehéz volt meghozni s pláne nem elmondani neki.

2016. ápr. 6. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!