Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pár órája kiléptem egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár órája kiléptem egy hosszú kapcsolatból, és most eléggé meg vagyok zuhanva. Mit csináljak, hogy jobb legyen a hangulatom?

Figyelt kérdés

2016. márc. 10. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Tombold ki magad :)
2016. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Mond az exednek hogy kedveled es nem akarsz haragot csak most egyelore nyugalomra van szukseged. Udv.
2016. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
76%
barátok ha vannak velük legyél valamivel kösd le magad én is így csináltam és még most sem könnyű pedig 3 hónap elmúlt már és mással vagyok,3éves kapcsolat
2016. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj emberek közé, csinálj programokat a barátaiddal.
2016. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csodamódszer nincs. Foglald le magad, amennyire lehet, és ne ragadtasd magad hülyeségekre.
2016. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy nem akarok rosszban lenni, de már csak barátként nézek rá. És hogy semmi negatív dolog nincs bennem vele kapcsolatban, annak ellenére, hogy sokszor eljátszotta a bizalmamat. De nem akar "csak a haverom" lenni. Én meg nem akarom az időt húzni egy olyan kapcsolattal, ahol nem tudunk előrébb lépni, mert az évek alatt az összeköltözésig sem jutottunk el. De most írogat, hogy meg tudjuk oldani, beszéljük meg, menjek át... De ha most ebbe belemegyek, akkor felesleges volt az egész, hogy rászántam magam a befejezésre.

A barátaim nincsenek most kéznél sajnos. Az egyik síel, a másik nemrég szült és most a baba teszi ki az ideje nagy részét, a harmadik 200 km-re költözött... Kimozdulni amúgy sem lenne most kedvem, inkább valami filmet nézni nyakig betakarózva.

Nem félek az egyedülléttől, de szerintetek van rá esély, hogy nem egyedül kell megöregednem?

2016. márc. 10. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen de ezt te dontod el.

Ne felj attol hogy megbeszelj vele dolgokat. Nyilvan ha nem akarod folytatni mond hogy egyedul szeretnel lenni es tartsa tiszteletben azt amit szeretnel.

Udv

2016. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

>e szerintetek van rá esély, hogy nem egyedül kell megöregednem?


Ezt nem komolyan kérdezed, ugye?

2016. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de
2016. márc. 16. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!