Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, de szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de szerintem nem normális amit csinál. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

kb egy évig voltunk együtt az utolsó 1-2 hónap tényleg rossz volt, mert elhanyagolt és hisztiztem hogy miért ilyen... ő meg amiért én ilyen voltam nem tudott már olyan lenni mint régen, szóval ördögi kör.

A legutóbbi ilyen összezördülésünknél mondta hogy szakítsunk mert már nem szerelmes és nem akar hazudni se nekem se magának, nagyon biztos volt benne teljesen komolyan mondta nem hirtelen fellángolásból.

elsírtam magam ő megvigasztalt és szex lett a vége, ott aludtam, reggel kérdeztem hogy még mindig ugy gondolja -e, azt válaszolta igen. Kézen fogva mentünk reggel a munkahelére csókkal búcsúztunk el és aztán nem beszéltünk 1-2 hétig.

Nálam volt egy személyes tárgya amit vissza kellett adnom ,írtam neki h vigye el mert addig nem tudok továbblépni amíg tudom hogy találkoznunk kell.Találkoztunk, két arcra puszival köszönt kb 10 perc beszélgetés után megölelt megcsókolt és a találkozó többi részén egymáson csüngtünk, beszélgettünk csókolóztunk, azt mondta legszívesebben hazavinne és ezzel többször is próbálkozott.

Vélemény? hamarabb múltak el az érzései és azért hanyagolt el, vagy elmúltak az érzései mert veszekedtünk szurkálódunk egymással?



2016. márc. 19. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy a sok veszekedés megölte az érzéseit. Az, hogy megcsókol, megölel, szexeltetek, jelentheti szimplán csak azt, hogy a kémia még működik köztetek, plusz ott a megszokás, és megkívánt. Ezek a tényezők megnehezítik a szakítást, a kapcsolat tényleges lezárását. Most, hogy már visszaadtad a cuccát, és nincs miért találkoznotok, javasolnám, hogy hanyagoljátok egymás társaságát. Talán még jót is tenne a távolság. Lehet, hogy csak pihentetni kell a dolgot. Bár, ha higgadtan bevallotta, hogy már nem szerelmes, akkor nem valószínű, hogy lesz még folytatás.
2016. márc. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexelni akar veled. Ha problémáid vannak, azzal már nem kellesz. Nekem legalábbis ez jön le abból amit leírtál.
2016. márc. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!