Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon lehetünk még együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehetünk még együtt?

Figyelt kérdés

Csúnyán összekaptunk a volt barátnőmmel, előtte ritkán találkoztunk mert azelőtt is összekaptunk.

Egymás fejéhez vágtunk mindent. Kibékültünk de nem járunk. Szeretjük egymást de azt mondja idő kell neki regenerálódni. Azt mondja nagyon szeret és h én vagyok A szerelme. Mondom mindig neki h ha kell elengedem de azt sem akarja. Ne mondjak ilyet mert elszomorítja. Akk mit akar? Miért hiteget ha nem akarja már? Am sokat beszélgetünk telefonon mostanság és elkezdtünk találkozgatni újra. Holnap már a harmadik lesz egy héten belül



2016. márc. 20. 10:28
 1/7 VirágésBence ***** válasza:
Szünetet akar, aztán összejönni, de valószínűleg ez már csak azért van, mert nem tud elengedni.
2016. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Es meddig lenne a szunet?

Miert nem akar elengedni ha nem szeret?

Azt mondja micsakis egyutt lehetunk boldogok

2016. márc. 20. 10:36
 3/7 A kérdező kommentje:
En engedjem el?
2016. márc. 20. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat innen nehez megallapitani sajnos mire gondol a lany. Csak talalgatni tudok ,de en azt gondolom ,hogy meg emesztgeti az egymas fejehez vagott dolgokat. Talalkozgat,mert fontos vagy neki, de meg ujra jaras es szakitas is lehet belole. Csak az ido tudja eldonteni.
2016. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég komplikált már az elején...

Én nem fektetnék bele több energiát, lehetsz még egyszerűbben is boldog.

2016. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Detto igy voltam a pasimmal!! 10 nap " szunet " volt, mire megkeresett. Elmondta h egy bulin egy lany ra volt kattanva, de öööö ferfi letere NEM-et mondott. Hihetetlen.. Nyomoztam, beszeltem a lannyal, telis tele van ellent mondasokkal a tortenet. Most fogunk 3 asban talizni, de ezt se apasim, se a lany NEM tudja!! A MIMIKA MINDENT ELARUL!!
2016. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
,,ha kell elengedem"- ha szereted akkor ilyeneket nem mondasz, hanem küzdesz érte. Nekem is a kapcsolat vége fele kért a párom időt, hogy átgondolhassa a dolgokat, aztán mondta h csak nem akarja felrugni ezt a kapcsolatot. A vége sajna szakítáa lett..
2016. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!