Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehetünk együtt, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetünk együtt, pedig kötődünk egymáshoz, van így értelme társat keresni, hogy mindenkiben csak őt keresném, mert ő testesíti meg a számomra tökéletes társat eddigi tapasztalataim alapján?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 12:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Soha nem voltunk együtt.
2016. márc. 10. 12:48
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem lehettek együtt? Ez a kérdés.
2016. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha érzelmi kötődés van, a többi részlet kérdés, nem, felesleges keresgélni társat, megtaláltad, érzelmileg a tàrsaddá tetted. Ha viszonozza, előbb utóbb testileg is valami történni fog, ennek nincs jelentősége. Ez a felpróbálom, aztàn dumálhatunk elv, nem mindig jön be. A párod a barátod is, sőt itt indul be a mélyebb kémia is hosszú távon, és csak utána alakul ki a jó szex.N
2016. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt hittem, majdnem összejöttem egy csajjal, de közbejöttek dolgok, közben elveszítettem, de a kapcsolatot tartottuk, 2 éven át szenvedtem, mert azt hittem, ő a tökély, aztán váratlanul találkoztam egy teljesen más csajjal, akibe első látásra szerelmes lettem... Azóta is vele vagyok, a régi nagy suerelmem meg már nem is értem, mi tetszett rajta....
2016. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, csak a saját példámat írtam le, mi először jóban lettünk nagyon, utána jöttünk össze, a vonzalom meg volt kezdettől, külső okok miatt sokáig nem történt semmi. Van ilyen sztori.
2016. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ő nem független, akkor lett valakije, amikor megismertem. Eleinte nem is beszélgettünk, csak aztán változtak dolgok, lehetőségünk lett jobban megismerni egymást, mindketten 30-asok vagyunk, ő is már le akar cövekelni. Soha senki nem volt még velem ilyen, mint ő, és nekem ez kell. Ő sem viselkedik így mással, mint velem. Mostanában már azzal sem, aki azóta a párja, és a párja egyébként a háta mögött mással flörtölget úgy, ahogy vele az elején. Mégis közös hosszú távú beruházásaik vannak. Mindezek ellenére. Nem lehetünk együtt, de úgy viselkedik velem, mint egy olyan emberrel, akit a társának tekint valaki. Nem játssza meg magát, törődik velem, érdeklődik, zavarban van, tisztel, kedvel, figyelmes, ösztönöz, meglepően sokat tud rólam.

Későn találkoztunk.

2016. márc. 10. 13:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Mióta tart? Te a férfi vagy a nő vagy?
2016. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Több, mint 3 éve ismerem, de kb. 2 éve kezdtük jobban megismerni egymást, akkor lettek alkalmak erre, és kb. az elmúlt egy évben viselkedik velem kiemeltebben.
2016. márc. 10. 13:49
 9/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, és mindig az volt az elvem, hogy egy kapcsolatba nem taposunk bele.
2016. márc. 10. 13:50
 10/11 anonim ***** válasza:
És őt kérdezted erről, hogy mit érez? Mert lehet, hogy számára csak egy nagyon jó barát vagy, és semmi több. :/
2016. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!