Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Te elhagynád a párod több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elhagynád a párod több éves kapcsolat után, ha még szeretnéd, de már nem úgy működne köztetek a dolog, egy olyanért, akit nemrég ismertél meg és nagyon megtetszett?

Figyelt kérdés
A kapcsolatban az intimitás nem működik már úgy, egyèbként minden rendben van. Az új lány nagyon szimpatikus, viszont a párom sem szeretném csak úgy elhagyni több év után. Ilyenkor mi lehet a jó döntés? Tanácstalan vagyok
2016. márc. 23. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Az örök dilemma.....

Nem javasolnám, hogy csak egy fellángolás miatt hagyjad el párodat,mert ha pofára esel nagyon kiábrándult leszel.

Megkockáztathatod azt is, hogy egyszerre 2 vasat tartasz a tűzben, biztosra akarsz menni nehogy a 2 nyereg közé ess, de ha lebuksz nagy sértődés lehet belőle. A forró váltásoknak nem vagyok híve, akkor már legyen a régi kapcsolat rendben lezárva, és ha békességben, tiszteletben elköszöntünk egymástól akkor jöhet a következő.

38F

2016. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez tényleg az emberiség örök nagy kérdése, hogy mi ilyenkor a teendő, de még sosem sikerült úgy megoldani hogy egyik fél se sérüljön.
2016. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első , nem tudom, hogy szocialozálodtal szerelmi kapcsolatok terén igy, de a két vas dolog nagyon aljas, mindkettővel szemben, a Járt utat a járatlanért ne hagyd el- közhely a párkapcsolati szakértők szerint is teljes tévedés és nem vezet jora, ha meg már érzi az ember a véget, akkor az vagy előbb vagy utobb, de megtörténik. Nem hinném ,hogy 80 éves tataként is együtt szeretne lenni a kérdező a párjával. Természetesen nem a másikért kell elhagyni, hanem visszaadni egymásnak a szabadságunkat és amennyiben az uj lánnyal működik, akkor idővel azzal kezdeni uj lapot, aemnnyiben nem, akkor majd mással.
2016. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"3"reagálva......

Sajnos a való életben szocializálódtam, és elég sok forró váltásnak voltam részese, és nem a pozitív oldalon. Férfiként nem tudom ezt elfogadni, ahogy már korábban is írtam, nekem sem fér bele.

Az a furcsa a forró váltásoknál, hogy míg a kapcsolatok elején inkább a pasik élnek vele, addig hosszabb kapcsolatoknál(több éves) inkább a Nők....és amíg a pasik jó része ezt nem veri annyira nagy dobra a Nők büszkén feszítenek az új lovagjuk oldalán. Volt rá precedens, hogy a lebukott exem már az új pasijával jött a cuccaiért, ilyet csak egy Nő csinál....szánalmas.

38F

2016. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
megkövetem magam, bocsáss meg, a vasas hasonlatodnál azt olvastam hirtelen, hogy erre biztatnád a kérdezőt, ne haragudj. most igy ujraolvasva teljesen egyetértek veled, én is ezeket tapasztalom. még egyszer bocs, hogy "Kioktato" voltam .)
2016. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

basszus, az utolsó 62es nem a 2. 62es, elhatárolódom .


pláne hogy nem lehet mindig tisztán játszani, előfordul hogy egbecsúsznak a kapcsolatok, itt néha olyan fiatal és naiv a zöm. na de majd :D

2016. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most szólok, hogy az "intimitás" ugyanúgy nem fog működni pár év múlva az új partnerrel sem. De lehet, hogy vele más dolgok sem, lehet hisztisebb, veszekedősebb, agresszívebb, lustább, önzőbb, követelőzőbb, hűtlen lesz... ha egyébként monden rendben van, akkor inkább a meglévő kapcsolatba fektess energiát és próbáld meg feléleszteni azt a rohadt tüzet.
2016. márc. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a Járt utat a járatlanért ne hagyd el- közhely a párkapcsolati szakértők szerint is teljes tévedés- még egyszer leirom. nem feltétlen kell az uj csajjal kapcsolatot kezdeni, de sztem ha már érzi az ember a döglődést , nem kell bennemaradni. lehet, hogy vele se lenne jobb vagy a negyedikkel se, de valahogy mégiscsak meg kéne találni azt, akiből "igazi" válhat. ez csak ugy megy, ha probálkozik, ismerkedik, nyitott marad az ember és addig marad egy kapcsolatban vagy egy ismerkedős dologban, amig az épitő jellegű. kérdés, hogy mit ért a kérdező az alatt, hogy egyébként minden rendben. és hogy most akkor csak a szex nem jo és a másik lánnyal arra vágyik, vagy érzelmi dolgokra is.. simán lehet, hogy más problémák is vannak, csak az ember nem gonodl ezekbe bele. ezért borulnak sokszor ki hirtelen a bilik a kapcsolatokban, mert az ember saját magával és a jo kapcsolat ismérveivel nincs tisztában, csak ugy elvan mint a befőtt. ami persze a mai stresszes, melos, anyagias világ és életvitel miatt is van. nincs idő önmagunkkal foglalkozni, gonodlkodni..
2016. márc. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én egy 18 éves kapcsolatot adtam fel egy "hirtelen fellángolásért" ami már 6,5 éve tart..


egyrészről megbántam másrészről nem

van amiben jobb ez a kapcsolat sokkalta mint a régi, és van amiben rosszabb


szal én azt tanácsolom várj még és első körben beszélj a pároddal

ha egy x idő után nincs változás akkor előbb lépj le és utána keress mást

2016. márc. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi az , hogy az intimitás nem működik már úgy? Hogy? Mint a legelején? Ez természetes. Az új mindig izgalmasabb, élvezetesebb..mint a régi. Ezért is vonz most a friss husika. Csakhogy előbb-utóbb abból is régi lesz... És emiatt egy egyébként jól működő kapcsolatot otthagyni, a világ legnagyobb marhasága. Tudod, van olyan férfi ismerősöm,aki eljátszotta ezt. 5 éve együtt volt a párjával. Már a menyasszonya volt. Csakhogy a szex kicsit uncsi volt és bejött a képbe egy bombanő. Aki izgatta a fantáziáját. Emiatt az egyébként jó kapcsolatából kilépett...és összeállt a bombával. Nem telt el 1 év sem, és rájött mekkora ökör volt. Visszasírja az exét. Jelenleg könyörög neki, hogy fogadja vissza.
2016. márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!