Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismert ember szerintetek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismert ember szerintetek csak a szex miatt szeretne velem randizni?

Figyelt kérdés

Ahol én lakom egy kisváros. Jelenleg NB2-es focicsapat van. Nőként rengetek időt (főleg meccs szezonban) a pálya lelátóin töltöm. Mivel kisváros rengeteg játékost ismerek. Régebbről ismerek egy férfit, Ő is itt játszott, majd máshová ment focizni, többször volt válogatott játékos. Most hazajön, itthon folytatja tovább a karrierjét. Már múlthéten elkezdték a felkészülést. A legtöbb edzésen és edzőmeccsen ott vagyok. Mivel egyik honlap szerkesztő megkért, hogy egy pár képet amikor van lehetelőségem készítsek már a honlap számára (hobbi fotós vagyok). Persze mivel ráérek így múlthéten is illetve a héten is csináltam pár képet. Múlthéten mikor először mentem egy pár fiúval elkezdtem beszélgetni, hogy hogy telt a téli szünet stb. Ahogy ott álltam, jött ez a férfi (régen nagyon tetszett, azóta volt kapcsolatom, teljesen lemondtam róla), egyből oda jött a nevemen szólított. (azt sem tudtam, hogy tudja a nevemet). Megölelt megpuszilt, kérdezgetett, hogy mi van velem. Kicsit fura volt a helyzet. Ez múlthét pénteken történt. Szombaton bejelölt a közösségi hálón. El is fogadtam. Hétfőn ismét mentem, hogy csinálom a képeket. Ahogy ott álltam egyedül, oda jött ismét. Elkezdte mondani, hogy miért vagyok ilyen elutasító vele. Én meg csak néztem, hogy most mi van vele. Akkor mondta, hogy ő írt nekem szombat este, hogy én meg sem néztem és nem is válaszoltam neki. Mondtam, hogy nem ott élem az életemet. Mondta, hogy azt írta, hogy mi lenne ha hétfőn együtt ebédelnénk, mert Ő sokkal boldogabbá tudna tenni mint a barátom. (2 hete szakítottam a barátommal). Mivel délután volt, így mondtam, hogy akkor ugrott az ebéd. Erre bevágta, hogy akkor aludjak ott nála, majd edzés után rögtön oda megyünk. Mielőtt vége lett volna az edzésnek én haza jöttem. Ma ismét kimentem. Éppen raktam össze a gépet, amikor valaki hátulról átkarolt és elkezdte puszilgatni a nyakamat. Leállítottam, mondtam neki, hogy ez a nyomulás nagyon nem jön be. Majd nyomott egy puszit az arcomra és elment. Ismét hamarabb távoztam. Leültem a gép elé, amikor egy másik focista írt, hogy a fiú mióta meglátott csak rólam beszél.

Szerintetek komolyan gondolná a kapcsolatot, vagy csak a szex miatt szeretne velem lenni. Ő 28 éves én 21.



2016. jan. 13. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Haha, nice try! :D


Ne add neki oda magad. Egyértelmű a szándéka szerintem, udvarolni meg nem így kell. Elég furcsa az értékrendje a srácnak...

2016. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig mielőtt el nem ment, sokkal normálisabb volt. A többiekkel is nagyon lekezelően beszél pedig régebben is játszottak együtt.
2016. jan. 13. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez a ha az ebéd ugrott akkor helyette aludjál nálam elég gyanús :D
2016. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Írtad hogy elment máshova focizni, meg válogatott is volt, szóval összejöttek neki a dolgok, és gondolom ettől a személyisége is megváltozott, úgy érzi hogy elért valamit akkor bármit megkaphat. Sajnos sok ember elszáll attól, ha sikerül kicsit jobb pozícióba kerülnie az életben.
2016. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Legbelső megérzésem: meg akar dugni.
2016. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
91%

hát mindenestre aki ilyen shortcut driftet nyom... De nem mondom, azért van önbizalma XD

Viccet félretéve; csak a mókusod akarja megcsodálni kicsit közelebbről.

2016. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit magas lovon ül.Azt hiszi elvagy ájulva tőle,mert ő a nagy foci sztár.Csak lefeküdni akar veled szerintem.
2016. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ne legyél ennyire naiv légyszi..................

annyira tipikus beképzelt nagy arcú férfi, még így a szavaidon keresztül is érezni azt hogy a bugyidban akar lenni mihamarabb.

egyébként pedig itt mondhat bárki bármit, a döntés úgy is rajtad áll hogy szétteszed e a lábad vagy sem.

2016. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
de gáz ez a faszi ,már ne is haragudj de ezek után ùgy kiábrándulnék hogy még el is küldeném melegebb éghajlatra.fúj
2016. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kissé túl magabiztos. :D És igen, eléggé úgy tűnik, hogy a szex a célja, vagy ha nem, akkor nagyon nem tud udvarolni.
2016. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!