Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, hogy elmúljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy elmúljon ez a gyűlölet és düh, ami bennem van?

Figyelt kérdés

nem mennék bele a részletekbe, lényeg annyi, hogy már egy ideje nem működött jól a párkapcsolatunk, volt, hogy hetekig nem is beszéltünk vagy találkoztunk. állítólag nagyon szeretett engem, de voltak dolgok, amikben nagyon nem illetünk össze, ő túlérzékeny volt, állandóan megsértődött mindenen. aztán az egyik ilyen 'eltűnésből' az lett, hogy véletlen rájöttem, hogy összeszedett egy rusnya k urvát, ennyi, szó nélkül eltűnt és talált mást. közel 2 éves kapcsolatról van szó.

én már nem szeretem igazából, de olyan szintű gyűlölet és düh van most bennem, hogy hányni tudnék. mit csináljak, hogy ez elmúljon/jobb legyen? nem voltam még ilyen helyzetben. azt érzem, hogy meg tudnám ölni, normális ez?



2016. márc. 24. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Dugj valakivel.
2016. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A meditáció segít. Ne feledd, a düh szinte egyenes út a sötét oldalra.
2016. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szerintem én már amúgyis a 'sötét oldalon' vagyok, nem igazán megy a meditáció. azt sem tudom, hogy kell.


dugni valakivel meg nem olyan egyszerű. mármint akárkivel azért nem akarok dugni.

2016. márc. 24. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Fú, ha egyszer rájössz nekem is szólhatnál, mert az undor, gyűlölet, utálat és egyéb szép érzések váltakoznak bennem is szakítás miatt...
2016. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló az én sztorim is. Arra gondolj, hogy jobb, hogy még most kiderült, és nem 20 év múlva.

Ugye milyen igazságtalannak érzed az életet, hogy ő továbblépett már most, és mással van, te meg szenvedsz..?!

A lényeg, hogy ne ragaszkodj hamis emlékképekhez. Hisz sokan mondják, hogy az emlékek megszépülnek. És akkor mikor azok a dolgok történtek, lehet nem is voltál oda annyira.

2016. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vezesd le valahogy. Püfölj párnát, ordíts, menj el futni, kezdj küzdősportba. Esetleg az is megoldás lehet, hogy egy jó barátnőddel/barátoddal kitárgyalod a dolgot, válogatás nélkül mindent kimondasz, szóval dühöngesz neki egy kicsit. Nekem ez utóbbi sokat szokott segíteni, ha dühös vagyok, és barátnőimnek hála, legtöbbször nevetéssel végződik a dolog, így utána már le tudom rázni magamról az egészet.
2016. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te még szereted, különben le sem szarnád. Dühöngj, sírj, szeresd, gyűlöld, verj szét valamit, sikíts, kérdezd meg ezerszer is magadban, hogy miért tette. Beszéld ki a barátaiddal (vagy rokonaiddal, szüleiddel, stb., többször is).
2016. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!