Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A páromnak már van mástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak már van mástól gyereke, Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A paromnak van egy èves gyereke egy másik nőtől ez a nő mindig csak kereszbe tesz nekem most oda kötözöt hozzá mert nem tud hová meni a parom mindig az ő pártját fogja ès azt allitja nincsenek együt de nekem ez gyanus Hatalmas sértettség van bennem. Kiábrándult vagyok. Úgy érzem, igazságtalan a világ, igazságtalan az a fèrfi akièrt mindeteg tenèk Hatalmas tehetetlenséget érzek. Nagyon nagy dühöt érzek az iránt a nő iránt . Gyűlölöm ezt a helyzetet. Gyűlölöm, hogy újra és újra meg kell tapasztalnom ezt. Nem tudom, mit tehetnék. Úgy érzem, mintha ez valami átok lenne rajtam. Úgy érzem, valami baj van velem. Úgy érzem, meg kell változnom. Úgy érzem, teljesen át kell alakulnom, ha szeretetet akarok kapni. Vagy inkáb probáljam ezt a helyzete meg javitani vissza szerezni akit szeretek ? Mit csináljak ?

2015. aug. 24. 16:17
 1/9 Mumusan ***** válasza:
Az már világos hogy utálod. Gondolom ezt hagoztatod is a párodnak, aki védi a gyereke annyát. És aki akkor is a gyereke annya lesz ha te a fejed tetejére állsz. Nyugodj le, és add elő hogy mi van. Hogy érted hogy mindenben védi, stb...stb.. Miket csinál/nak? Dugnak vagy mi?
2015. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a nő vissza akarja szerezni a férfit.
2015. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az legutolso 6-7 mondatodat, ha visszaolvasod ... nagyon jo ... ott a megoldas!
2015. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Dorombolni megtanultál már, vagy még mindig csak visítani tudsz csak?:D
2015. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
úgy védi én bármit mondok nem úgy van ne mondjak annak a nőnek semmit hiába sérteget meg amikor fel hívom a párom akkor bele kiabál a telefonba és a párom akkor is öt védi meg kérdeztem együtt vannak -e azt mondta nincsenek és csak engem szeret de ha nem kavarnak a hátam mögött akkor mire ez a nagy védés állandóan
2015. aug. 24. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:

szóval sz**ar ez az egész....ühümm..


Háát megoldások:

- a gyereket elteszed láb alól és nyam nyam megeszed

- a nőt nyírod ki

- próbálsz beszélni a faszival, ami kétlem h összejön h beváltsa igényeidet

- de a legtutibb lenne ha ebből kilépnél mert ez egy kalap sz**ar és valószínűleg a nő röhög rajtad a markában.

2015. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mi ez már???

nem akarom elhinni hogy van ilyen...????

a csávó más nővel van, az állítólagos barátnője meg otthon egyedül?

mi van????

na jó ez nekem sok.

2015. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
állítsd választás elé vagy te vagya nő? anő meg nem mehet hozzá csak a gyerek mondd meg neki.ha nem engedelmeskedik akkor meg fogj egy pasit utána ugyis féltékeny lesz könyörögni fog hogy menj vissza hozzá utána már a nővel szoba sem áll majd.Jó,,ezt a saját tapasztalatom alapján írtam egy cipőben jártam veled.
2015. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:
Hogy érted az, hogy a "párod"?
2015. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!