Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a párom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom, nem igazán bírom, hogy legyek túl ezen?

Figyelt kérdés
A párommal 8 hónapja voltunk együtt távkapcsolatban, az utóbbi időben sok konfliktus volt, ami java részt miattam volt, én probáltam javítani, de valahogy csak nött a probléma. Aztán két hete bele került a képbe egy férfi, de nem csaltam meg a párom vele, csak volt egy kis dráma ebből. A párom akkor nagyon ki volt, aztán úgy döntöttünk egy hete kb, hogy nem dobunk el 8 hónapot megpróbáljuk, és én megpróbálom jóvá tenni. Jöttek az ünnepek, és nem volt időm se, hogy jóvá tegyem, majd tegnap elött kijelentette, hogy szakítsunk legyünk barátok. Akkor még elég jól viseltem, gondoltam úgy is kibékülünk mint mindig, a veszekedések fő oka az, volt, hogy nem tudott bízni bennem, nem tudtunk telefonon eleget kommunikálni, elhanyagoltam. Aztán tegnap letiltott, majd írtam neki, hogy beszéljük meg, majd ő leirta, hogy nem tudja folytatni, már nem szeret úgy, ma reggel, megbeszéltük, hogy felhív, azthittem van remény ki békülünk, de akár mennyire sirtam, ki voltam csak azt mondta nem tudja folytatni, adjak időt, de a kapcsolatunk meghalt, 4 óra sem telt el azóta de csak sírok és sírok, annyira fáj. A legfájdalmasabb az volt, hogy azt mondja őis szomorú holott ez nem igaz, haza ért a lakó társa és beszélgetett vele, nevetgéltek, amit én a fájdalomba haltam bele, próbálom utálni, de nagyon ki vagyok, próbált sírni de nem ment...... Mit tegyek, hogy túl leszek ezen? Olvastam egy pszichoterapeuta cikkét, miszerint az első 72 óra a legnehezebb, és 6 hét után szocializálódok újra. Egyenlőre az ideg összeroppanás kerülget. Társaságba megyek se jó, de ha egyedül vagyok otthon sem jó. Kérlek titeket segítsetek!

2016. márc. 30. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

2 hete mentem át ugyanezen. Az első pár napban azt hittem meghalok, ültem és sírtam. Enni se méltóztattam.

Most, hogy telnek a napok, könnyebb.

Nekem az segített, hogy elkezdtem mások felé nyitni.

Nem mondom, hogy minden jó, sokszor sírok éjjel, de már sokkal jobban vagyok.

Próbáld meg nem keresni és könyörögni neki! Én ebbe a hibába többször beleestem, csak rosszabb és rosszabb lett akkor.

2016. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem keresem többé de nagyon hiányzik, egész nap a régi üzeneteinket olvasom, és csak magamat hibáztatom..
2016. márc. 30. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:

A leírásodból úgy néz ki, hogy egy érzelmi zsaroló, önsajnáltató vagy.

Ezen lépj túl.

Nekem úgy ment, hogy tükörbe néztem és elszörnyedtem attól, hogy időt pazaroltam a szenvedésre a kínlódásra, amikor sok mást is csinálhattam volna. Nagyon szégyelltem magam, hogy emiatt ennyire szánalmas lettem. Elkezdtem elfoglalni magam, hogy ne gondoljak rá, mert mitől lesz nekem jobb, hogyha ő is szomorú, vagy éppen boldog?

Nekem az sosem játszott, hogy legyünk barátok. Így hát én megmondtam, hogy ha vége, akkor mindennek vége. Még keresett párszor, de aztán megunta.

2016. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A leírásodból az jön le, hogy nem volt közös jövőkép, összeköltözés sem, vagyis a párkapcsolat továbbhaladásának a minimális jele sem volt meg. Távkapcsolat márpedig anélkül nem működik, simán van idő közben másokkal is találkozni, de főleg magányosan tengődni.


Továbblépett,tégy te is úgy. Mást is észrevettél, még ha nem is történt megcsalás,ez egy intő jel volt, hogy az exed nem az igazi volt.


Meg kell tanulnod végre egyedül is lenni és nem pedig okokat keresni, magadat sajnálni. Az élet kemény, ez tanulópénz volt, lesz jobb is ne aggódj.

2016. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy év kellett túllépni és még most sem sikerült 100%ban. De kitartás, egyszer jobb lesz! (: 21/L
2016. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!