Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem tudom túltenni magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom túltenni magam?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akihez kimentem külföldre.

2 éve ismertem minden ok volt de utolsó hónapba megváltozott. a reptéren nem várt. nem írt. nem akart talizni..kerestem valakit akivel együtt lakhatok addig.

Aztán taliztam vele 1 héttel később mondtam hogy 1 hónap múlva oda tudok költözni.. de utána törölt tiltott. és egy sráccal együtt lakik és írta hogy lefeküdtek..

Nagyon fáj de nem tudok mit tenni,

Próbálom túltenni magam. de rémálmaim vannak mindig rá gondolok.

Emailokat írok neki, fbn írtam neki, ismerőseimet megkértem írjanak.. de semmi

mit tegyek?Nagyon hiányzik és szerettem :(



2016. márc. 31. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Térj mar eszhez!!! Mit kutakodsz utana?? Nem latod h nem kellesz neki ??? Hagyd beken o massal boldog. Lehet h lepontoztok a hangnem miatt, de ez van, idovel konnyebb lesz hidd el. Mit akarsz egy ilyen notol am is?????
2016. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy szervezni az életed, hogy ne legyen időd arra, hogy eszedbe jusson. És tervezd úgy az életed h más nélkül is boldog legyél. Pl. ha szeretsz biciklizni mennj el a haveroddal, ahelyett h a csajon rágódsz...Aki ilyet csinál veled, azt jobb is ha elfelejted.
2016. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen :(

de sajnos mindig rá gondolok. nem értem miért.. pedig annyiszor megbántott és ...

2016. márc. 31. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
idő kell hozzá, hogy túllépj. De semmiképp se szomorkodj. Inkább keress egy kedves, aranyos lányt aki megérdemli a szereteted :)
2016. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Azt kell hogy megértsd, hogy rajonghatsz Te bárkiért, ha ez viszonzatlan marad!!! Elég rondán átvágott a hölgyemény, finoman szólva nem tiszttel Téged, semmi keresnivalód mellette bármennyire is szeretnéd.

Engedd le, jó lett volna ha összejön, de mást választott, innentől fogva Ő nem létezik számodra. Mivel visszaélt a bizalmaddal, így ne reménykedj semmibe, fogadd el a döntését, ne keressed, ne győzködjed, mert egy férfitól ez szánalmas viselkedés.

Ne hidd, hogy bármit is elvesztettél,mert az a csaj soha nem volt a Tied, ha valós érzelmeket táplált volna feléd, akkor nem csinál ilyet....ez bizton állíthatom!!!

Próbál társaságba menni, beszélgetni más lányokkal, de csak akkor kezdeményezz valakinél, ha tényleg felkeltette az érdeklődésedet, ne légy megalkuvó!!!

38F

2016. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!