Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított, elhidegültünk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított, elhidegültünk de én őt szeretném vissza kapni mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátnőm 2 hónapja, az indok az volt hogy már nem szerelmes, vagyis pontosabban hogy nem érez semmit jelenleg és hogy őt bántja ez nagyon már. Vizsgák, zh k voltak és nem tudtunk találkozni rendesen mire én kifakadtam hogy azért velem is lehetne egy keveset végre 2-3 hét után.. Alig beszéltünk már kb 2 naponta 5-10 percet mert hagyni szerettem volna tanulni..aztán ez lett a vége én meg hoppon maradtam. Igazából nagyon el sem hiszem a dolgokat hogy mi a bánatos lófasz történt és teljesen magamba keresem a hibákat miszerint : túl oda adó voltam, futottam utána, nem szartam a fejére, esetleg unalmas lett neki a kapcsolat( terveim voltak ez ellen). A csaj azóta teljesen offol hol kedvesen hol lekezelően. Néha írtam neki és beszéltünk normálisan egyszer volt egy kirohanásom hogy próbáljuk meg újra..

Közbe kiderült hogy őt is megviselte a dolog talán emiatt nem is találkozott velem már.. Nehéz ügy de már több éve vártam erre ami vele volt.


Személyesen tudok vele " véletlenül" találkozni. 1 éves kapcsolat ról van szó..


23f



2016. febr. 27. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, a csaj már nem szeret, törődj bele.

Nem is értem miért kellett neki párkapcsolat, ha a párjára naponta 5 percet sem volt képes szánni.

2016. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyetemi élet beköszöntött nála sztem ő sem tudta ezt
2016. febr. 27. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Az egyetemi élet csak egy kifogás. Az egyetemisták úgyis csak vizsgaidőszakban tanulnak, de én azt vettem észre, bulizni szinte mindig van idejük.

Tudod az embernek arra van ideje amire szeretne fordítani, minden más csak kifogás.

2016. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen és pont ebben a vizsga időszakban volt a szakítás. Az az 1 hónap megölt mindent... Brutális. De én tenni akarok valamit ellene és nem tudom mit lehetne.. Legszívesebben elő adnám az őszintét
2016. febr. 27. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
És mi tart vissza?
2016. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom lejáratni magam meg megalázni mégjobban vagy elbukni az egészet még reménytelenebbre.. Fazzom tudja a jó lépést. Meg asszem ez nem facebook, telefon téma vele.. Személyes talit meg szerintem offolná jelenleg..
2016. febr. 27. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor találkozz vele "véletlenül", vigyél neki egy rózsát és menj át őszintébe. Vesztenivalód nincs, ha akkor is lekoptat, legalább tudod.
2016. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!