Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » SOS! Szerintetek megérett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Szerintetek megérett a kapcsolatunk a szakításra?

Figyelt kérdés

A következőek a problémáim:

- Van egy lány, a barátommal kavart a múltban, és most is gyakran keresi, annak ellenére hogy van palija és a barátom is kapcsolatban van. Azt mondja a barátom hogy ez csak barátság és nem érti miért fújom fel ennyire

- Úgy érzem hogy több mint fél év után illene összeköltöznünk, mert lakva ismerkszik meg az ember. Ő meg bár a kapcsolatunk elején felhozta ma már nem igazán témázgat erről.

- Ő nyugodt, nem féltékenykedik, én féltékeny vagyok és sokáig rágódok egy-egy problémán.


Egyik pillanatban imádom, a másik pillanatban, főleg ha ez a lány ráír, akkor legszívesebben szakítanék azonnal.

Ő egyébként tökéletes pasi lenne, ért a házimunkához, vicces, szeret engem meglepni, mondja hogy szeret és hogy milyen boldog velem.

Szerintetek mit csináljak? Próbáltam megbeszélni vele az első problémát, de mivel az a csaj régi barátja, csak bevédi. :(


2016. ápr. 11. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem egy kicsit higgadj le. fél év nem olyan hosszú idő, ámbár igen, végtelenségig nem kell húzni, de itt még nincs is erről szó.

te magad is beismered, h féltékeny vagy. a csajos dolgot valahol megértem, valahol eltúlzásnak érzem. aggódnod akkor kéne, ha titokban beszélgetne, vagy tagadná.

2016. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt te vagy a hunyó, de úgy tűnik, ezt te is tudod. Le kell győznöd a féltékenységedet és meg kell tanulnod bízni, vagy úgyis vége lesz. Kérheted ebben a barátod segítségét. Kezdetnek például azt kéne megtanulnod, hogy amikor féltékeny vagy, képes legyél nyugodt maradni és nem megvádolni a barátodat vagy veszekedni, hanem legfeljebb elmesélni neki és megerősítést várni tőle. Ja, és ha esetlen nyomoztál utána, azonnal hagyd abba.
2016. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs okod arra h ne bizz tegyel ugy mintha a lany nemis lenne.

Megfog lepodni h mivan veled jobban fogja erdekelni miert nem vagy feltekeny mint barmi mas.:) megkell javitani a kapcsolatot.. nem eldobni!

2016. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!