Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak? úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? úgy érzem, hogy éretlen hozzám pedig nagyon jó a kapcsolatunk

Figyelt kérdés

Másfél évvel fiatalabb nálam én 25 vagyok. Nagyon jó a kapcsolatunk, de gyerekesnek tartom eléggé és nem olyan rátermett az életre.

Nekem is vannak hibáim, de nem igazán tudok fel nézni rá :S

Én vagyok az első barátnője.


2016. febr. 18. 14:30
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és vagyok a nő
2016. febr. 18. 14:31
 2/10 Evergrey ***** válasza:
100%
Te várod el vadidegenektől ennyi információ alapján, hogy eldöntsék, hogy szakíts-e, de ő az éretlen, értem... :D
2016. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez a kapcsolat így se,úgy se fog sokáig tartani. Persze lehet erőltetni,de minek.
2016. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Linó03 ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy gyerekes, vagy nem gyerekes, hanem hogy szeretsz-e vele lenni. A párkapcsolat egy olyan szociális helyzet, amibe ugyanúgy bele kell tanulni, mint bármi másba. De ha valami nagyon nem odaillőt csinál, el is mondhatod neki, hogy ezt vagy azt, ezért meg ezért nem szokás. Velem is volt ilyen, semmi különös nincs benne.
2016. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem tudok rá felnézni :(
2016. febr. 18. 14:40
 6/10 A kérdező kommentje:
nem is tudom hogy szerelmes vagyok -e belé
2016. febr. 18. 14:40
 7/10 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem ..találsz mást!ne pazarold a drága idődet.
2016. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Boldoggá tesz? Igen? Akkor maradj vele. Ha nem, akkor szakíts
2016. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit takar hogy gyerekes, nem rátermett az életre? Mit csinál, vagy mit nem? Szerintem beszéljétek át/meg a dolgokat, ha lehet változtatni rajta, akkor ne menjetek szét. Nem mindig a szakítás a megoldás. Mennyi ideje vagytok együtt?
2016. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Alig írtál valamit a kapcsolatról. Azon gondolkodj el, hogy le tudnál-e élni vele egy életet... ha nem akkor te is tudod a dolgod...
2016. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!