Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan szakításotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan szakításotok, ahol a kezdeti szomorúság után rájöttetek, hogy igazából csak nyertetek azzal, hogy vége lett a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy vége lett egy kapcsolatotoknak, és rosszul éreztétek magatokat, nem találtátok a helyeteket a világban. Viszont az idő múlásával arra jöttetek rá, hogy igazából jól jártatok ezzel, hogy vége lett, mert újra megtaláltátok önmagatokat, vagy épp rájöttetek, hogy hiba lett volna az előző párotokkal maradni, mert valamilyen szinten visszafogott vagy elnyomott titeket.

Nehéz megfogalmazni, hogy mit is akarok kérdezni. :)



2016. ápr. 22. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindig igy volt
2016. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze... aztán vissza akarta volna kaparni magát hozzám jó pár hónap múlva, sajnálatos módon épp akkor már túlléptem rajta és megtaláltam a mostani párom akit hiába próbált besározni, a legjobb ember a világon:)

Nem visszafogott meg elnyomott, hanem kifele kacsingatott, nem csalt meg konkrétan, de aztán jóval később kiderült, hogy nagyon odavolt pont azért a 2 lányért, akikre mindig féltékeny voltam. Meg is próbálkozott velük, de kegyetlenül lerázták, bár nem ismerem őket, meg ők se engem, szóval éljen a karma:D

2016. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
értem mire gondolsz, nem is az, h hiba volt, csak utána újra fel kell találni magunkat, és pozitívan kell látni a dolgokat, még ha akkor nem is esett jól. :) bár vmilyen szinten hiba is lett volna sajnos, vannak érvek, és ellenérvek is bennem utólag is :)
2016. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De még mennyire, hogy volt. Egy igazi, klasszikus s..gfej volt az exem. Életemben nem éreztem olyan jól magam, mint a szakítás után. :)
2016. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenki így volt, van és lesz.
2016. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, gyakorlatilag minden szakítás után megéltem ezt. Például volt egy három évig tartó párkapcsolatom, ahol ugyan nagyon mély érzelmek kötöttek minket össze, de a szexuális életünk nem működött, én nem élveztem vele a szexet (ő vette el a szüzességemet), ráadásul nem is kezelt nőként, hanem inkább kislányként, hiába fejlődtem sokat a három év alatt, ő mindig annak az éretlen 18 éves kiscsajnak látott, akivel összejött. Én kész lettem volna lemondani mindenről, és vele maradni, de ő még összeköltözésről sem akart hallani, aztán jött egy nagyon húzós időszak, ahol megtört bennem valami.

Miután közös megegyezéssel szakítottunk, persze, hogy egy ideig rosszul éreztem magam, de utólag nagyon örültem, hogy nem hagytam magam senyvedni mellette. Jelenleg egy boldog párkapcsolatban vagyok, ahol minden jól működik, és két éve együtt is élünk.


27/n

2016. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

éppen ebben a helyzetben vagyok, szenvedek, csak vegetálok, de az eszemmel tudom, hogy majd begyógyulnak a sebek, és örülni fogok hogy nem maradtam vele.


becsapott, megcsalt, hitegetett csak, ráadásul szenvedélybeteg. tönkretett volna engem is.

2016. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Reméltem, hogy nem csak én látom így a szakítást, hogy néha lehet pozitív is.

Nekem legutóbb egy 5 éves kapcsolatom ért véget, az exbarátnőm nagyon megváltozott, nála bejött a képbe egy harmadik személy is, ami egyrészt az ő hibája volt, másrészt az enyém is, hisz hagytam ellaposodni a kapcsolatunkat. A vége felé már nagyon agresszor stílust vett fel, de én még akkor is szerettem. Így 30 évesen visszanézve azért jó, hogy ki tudtam szabadulni, és újra kitűzhettem célokat magamnak, újra a saját utamat járhatom. Plusz ugye így tisztán látva már, tanulhattam a hibákból. Talán ez kellett, hogy a következő kapcsolatom tovább tartson majd. De ahhoz kéne egy hölgy jelentkező majd. :D

2016. ápr. 22. 17:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt, nemrég lett vége. Már abban a szakaszban vagyok, hogy pozitívumként gondolok a szakításra. :)
2016. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szergej55 ***** válasza:
Már sajnos szakításkor is tudtam, hogy így van.
2016. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!