Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet ezen túllépni? 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezen túllépni? 2 év után lelépett a barátom az exével!?

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk mindketten, szép kapcsolatunk volt, törekedtünk,hogy egyre jobb legyen. Az exébe nem volt szerelmes, mondta is, meg megvolt a jelszava fbn, és bevallom bele is olvastam párszor.

Egyik napról a másikra szakítottunk, és mit látnak szemeim nemrég, őket, együtt,kettőjüket. Én ezt nem tudom megemészteni,hogy lehet az,hogy több mint 2 év után, visszamész egy olyanhoz akivel nem voltál boldog? Úgy érzem, beleőrülök. Azt hittem,hogy ő az Igazim, ő is azt mondta, hogy úgy érzi,hogy én vagyok az Igazija.

Volt már hasonló eset valakinek?



2015. dec. 24. 19:48
 1/4 omba ***** válasza:
100%

"Az exébe nem volt szerelmes, mondta is, " - te meg elhitted.

De hát mindegy kiért hagyott ott, otthagyott. Sajnálom.

2015. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát elolvastam a chatjüket, és ha már azt írta neki,hogy " úgy szeretlek mintha egy haverlány lennél, nem úgy mintha barátnőmet ", akkor nem hiszem, hogy szerelemről volt ott szó.
2015. dec. 24. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:

"mit látnak szemeim nemrég, őket, együtt,kettőjüket." - EZT elhiszed?

mert hát ennyi a lényeg, a többi spekuláció, nem?

2015. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer az akkori barátom elhagyott miattam egy lányt. Szintén ex voltam akkor.

A lányra szüksége volt a szakításunk után, hogy oldja a magányát. Szerették is egymást szerintem, volt bizalom, intimitás, minden. De adott pillanatban meg én voltam az, aki azt tudta nyújtani neki, amit akart.

Szerintem amíg a férfiak nem gondolkodnak komolyan, márpedig ez 23 évesen ritkán szokott előfordulni, (becsületükre legyen mondva, vannak kivételek), addig mind ezt csinálják.


Ezek mind éretlen, felelőtlen fiúk. Szóval ne bánd. Fáj, fáj, de tényleg: ha ilyen volt, ő nem gondolta komolyan...

2015. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!