Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Hatalmas problémák vannak a kapcsolatomban. Fiatalok vagyunk, én 20, ő 21. Két éve leszünk nemsokára együtt.

Úgy érzem, hogy meguntam az egészet, másra vágynék. A szexet sem élvezem (bár sosem élveztem, mással sem, nem tudom, hogy ez a kapcsolat hibája-e, szerintem inkább az enyém.)

Természetesnek vesz engem a párom és néha elég cifrákat enged meg magának (rajtam vezeti le a feszültséget stb, de nem idióta módon, csak rossz, mert régen ilyet nem csinált)

Abból is elegem van, hogy soha sehova nem megyünk, mert csórók vagyunk. Mindketten egyetemre járunk, nehéz szakokra (jogász és mérnök). Nemhogy nyaralni, még egy elegánsabb étterembe sem tudunk elmenni, annyira be kell osztani a pénzt. Sétálni nem akar eljönni velem, neki megfele az, ha a négy fal között ülünk és beszélgetünk, játszunk, filmezünk. Ez alapvetően jó, de szeretnék kirándulni menni mondjuk vagy akárcsak elmeni nézelődni valahova.

A szextől eltekintve (ami javulófélben van, mert tényleg igyekszik a párom, amióta elmondtam neki h mi a baj ezzel kacsolatban) nagyon szeretem. Tényleg jó ember és mindenről tudunk beszélgetni. Csak kicsit úgy érzem, mintha átalakult volna szimpla barátsággá a kapcsolatunk...


2016. ápr. 23. 17:32
 1/5 A kérdező kommentje:

Amiatt is nehéz lenne szakítani, hogy tudom, ha megtenném, iszonyat hiányozna, mert nagyon nagyon szeretem. Közel is lakunk egymáshoz (egy utcában), szóval szinte minden nap látnom kéne. A szüleink is jóban vannak.

Remélem, hogy ez elmúlik... Vagy valami.

2016. ápr. 23. 17:33
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg szar ügy, de ezt csak együtt tudjátok megoldani.

Szerezzen némi pénzt és igenis kell szervezni programokat. A nők amúgy tényleg befásulnak...

2016. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én vagyok amúgy a nő.

De nem AKAR pénzt szerezni, merthogy sokat kell tanulnia, meg neki jó ez. Megjegyzem, nekem is sokat kell tanulni, de akkor nem gyrost ebédelek, hanem mondjuk spórolok a kaján...

Azt érzem, hogy neki skkal fontosabbak a saját igényei mint a kapcsolatunk.

2016. ápr. 23. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt érzed lépj le, az hogy nincs pénzetek még nem jelenti azt,hogy csak otthon kell ülni! Te írtad: " Tényleg jó ember" Ezt tudod mikor mondják? Akkor amikor már barátként tekintenek csak a másikra és ezt is említetted, fiatal vagy még tedd meg azt,hogy keresel olyat aki legalább sétálni képes veled.
2016. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is segítenek válasszal. Én is próbálok. Ha nem ápoljátok a kapcsolatot, el fog laposodni. Kiránduljatok, bicózzatok, amihez nem kell pénz. Baráti körrel mozduljatok ki. De, ti fiatalok vagytok. Lehet még jobb párkapcsolat, mással
2016. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!