Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

Az exemmel 5 évet voltunk együtt. Nagyon sok vita volt, családjával sem jöttem ki, minden héten valami vita, bántott, fizikailag és lelkileg is. Január elején szakítottunk, de annyira megszoktam már, tudom, hogy nem vagyok belé szerelmes, mert pár hete találkoztunk (ki is használt, nem támogatott mikor apukám elhunyt most, hanem lelépett...) de mégis hiányzik, sírhatnékom van, vele akarok lenni.

Mit tegyek ez ellen? Olyan rossz arra gondolni, hogy mással lesz/van, hogy másnak mondja, hogy szeretlek, stb..

Félek a kapcsolatoktól, de közben egyedül sem bírok lenni.. Barátaimmal amint tudok, találkozom, de sajnos sokan messze laknak tőlem (tanulás miatt)

21F, 20L


2016. ápr. 28. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Járj velem, akkor elfelejted. ;)
2016. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok pia és gyógyk.ú.rás!
2016. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek nem a legfelelőbb módjai a felejtésnek. Egyébként lány vagyok. :)
2016. ápr. 28. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:

#3:

Hidd el van tapasztalatom :-( (#2-es vagyok) ... és tök mindegy, hogy lány vagy -e :-P

2016. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én ilyenekbe inkább nem szeretnék bele menni. Apa alkoholista volt, nem szeretek inni, az elmúlt hetekben sajnos megtörtént párszor. Lefeküdni pedig olyannal szeretnék, akivel együtt vagyok.
2016. ápr. 28. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Vagyis 15 évesen kezdtél el járni vele. Neked ő nem a szerelmed volt, hanem egy lelki mankód, mert életképtelen vagy.
2016. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik annyira megszokták a rosszat, hogy foggal körömmel ragaszkodnak hozzá. Elhiszem, hogy rossz az érzés, hogy mást ölel meg mást visz haza magához mást csókol meg és másnak adja oda magát. Tudom mit érzel 4 év után elhagytak és most tudtam meg, hogy van új szerelme... Kitartás, az idő lehet megoldja bár rohadt lassan telik ilyenkor : /
2016. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, kitartást Neked is!
2016. máj. 1. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!