Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lépjek ki ebből és ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek ki ebből és ismerkedjek meg a másikkal, vagy maradjak és felejtsem el a másikat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már lassan egy éve hogy van barátom. Az elmúlt két hónap igen csak nehéz volt vele ugyanis egyszer már szakítani akartam vele aztán visszafogadtam.. nem is tudom miért. Gyerekes, erőszakos és kicsit durva is. Nem rég megismertem egy másik férfit aki egyértelműen a tudtomra adta hogy komolyabbat szeretne tőlem és igencsak szimpatikus számomra, de hallottam róla "szépeket". Bizonytalan vagyok hogy mi lenne helyes és mi az ami mindenkinek jó. A jelenlegi barátomat már nem szeretem, nem érzek semmit ami hozzá kötne de félek neki nemet mondani mert legutóbb is napokig zaklatott idejárkált és nem lehet levakarni..... sírással sajnáltatja magát mint egy óvodás, és csak azzal foglalkozik hogy neki mi a jó..... azt hiszi hogy van pénze és megvásárolhat pedig nem kell semmi tőle. Ez a másik férfi is az orromra kötötte mennyit keres egy hónapban és ez számomra elgondolkodtató.... Nem kell a pénz... Szeretnék végre boldog, kiegyensúlyozott NŐ lenni akit nem csak kihasználnának, játékként kezelnek.

Mit tudok tenni??? Valaki segítsen! Köszönöm!


18/L


2015. dec. 1. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Kislány! Keress egy harmadikat!

Egyik hülyétől ugranál át a másik hülyéhez? Kell neked ennyi szenvedés? Vesztegetnéd a drága időd, amit eltölthetnél boldogan is egy másik fiúval?

Te tudod mit akarsz. Egy biztos: a mostani kapcsolatodat zárd le mielőbb, mert ha már nem szereted most se, és ahogy fogalmazol róla, később még rosszabb lesz. De tényleg.

2015. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Egy boldog kiegyensúlyzott nő, nem egy férfitől függ. Képes nehéz döntéseket meghozni és tartani magát hozzá ha kell.


Ha nem szereted a mostani párod, akkor nem kéne hagyni, hogy zsaroljon. Mivel érzelmileg lehet, ezért ki is fognak használni, és mindig a fiúk fognak nyerni. Ha nyakadra jár, nézz keresztül rajta. Megunja egyszer.


Az is elgondolkodtató, hogy akkor jött elő megint a lépés kérdése amikor egy másik farok került a térképre. Ez sokat elmond rólad. Szerintem benned enyhe függőség van a kapcsolatok iránt. Imponál neked, hogy van aki ragaszkodik hozzád. És ha egyedül lennél (amit egy erős független, boldog, kiegyensúlyozott NŐ miden hececéra nélkül megtesz, mert jobb egyedül mint egy kapcsolatban szenvedni) azt te elég negatívan élnéd meg.

Mondjuk ez jelen esetben még életkori sajátosság. A hormonjaid miatt, nagyobb a függőséged a fiúktól, akkor van értéked, ha van melletted valaki. De már csak pár éved van amíg ezt a hormonok számlájára lehet írni, utána már jellemhiba lesz. És te fogod a rövidebbet húzni mindig.


Úgyhogy én a helyedben szakítanék. És addig egyedül maradnék inkább, amíg nem jön egy olyan férfi aki méltó hozzám, és akiről nem azt érzem, hogy meg akar venni.


26N

2015. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Fel kell nőnöd agyilag is, nem csak testileg ahhoz, hogy NŐ lehess. Van, akinek ez 50 évesen sem sikerül.


Együtt vagy egy pénzes pasival, akit a hátad közepére se kívánsz, de nem szakítasz vele, mert nyafog meg picsog? Na, ne csináld már!


Közben kerülget egy másik pasi is.


Tedd rendbe a dolgaid. Szakíts a mostanival, hanyagold a jelentkezőt, tedd rendbe agyilag is önmagad, hogy kiegyensúlyozottá válj, és aztán kezdj pasizni.

2015. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem akartam leírni de úgy látszik muszáj!A jelenlegi barátom AGRESSZÍV.... megfenyegetett hogy ha nem fogadom vissza akkor akár a családomnak is baja eshet.... Mivel lelkileg nem vagyok a toppon mert állandóan csak azt kapom hogy én milyen egy szar vagyok így nem tudtam mit tenni.... És igen lehet hogy mániákus módon keresem a kapcsolatokat... De most tanácsot kértem nem észosztást! Tudom hogy vannak hibáim és igen én is elgondolkoztam azon hogy egyikse kellene most az életembe.... Ez csak egy kérdés hogy szerintetek melyik lenne jobb
2015. dec. 1. 12:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az AGRESSZÍV és a "Gyerekes, erőszakos és kicsit durva is" közt van némi különbség.


Rúgd ki, és ennyi. A másikkal se állj szóba, mert "hallottál róla szépeket" Ennyi!

2015. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne válaszd egyiket sem. Válassz engem! :)
2015. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért te milyen vagy hogy így ajánlgatod magad?
2015. dec. 1. 12:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha félsz elhagyni, akkor mi a kérdés? Ha a másik pasival összejönnél akkor talán nem zaklatna az exed?

Azt tudod tenni, hogy összeszeded magad és hagyod mindkettőt.

2015. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mi lenne ha a mostanit elhagynád és egyedül lennél kb 3-4 hónapig, addig a másikkal ismerkednél és semmi több. Azért hogy megtud igazak-e a pletykák.

Szimpla ismerkedés még nem vétek

2015. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Csak azt tudom, hogy milyen nem vagyok.
2015. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!