Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottak már / szakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak már / szakítanátok amiatt, hogy a párotok hízik, kövérebb lett?

Figyelt kérdés

Ha észreveszitek, hogy sokat változott a párotok külseje, pl. hízott a kapcsolatotok kezdete óta, ez adhat okot a szakításra?


Hogyan kezelnétek ez?



2016. ápr. 28. 18:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy nem tetszik így. Persze kedvesen. Pláne ha letudna fogyni.... (Tehát nem beteg. De ha beteg bunkóság persze valahol érthető.) ha csak ennyi a gondd akkor az nem gond!
2016. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 CptTomato ***** válasza:
100%

Nem... bár ez nagyban függ attól mennyire hízik meg... Bár azt azért hozzá tenném hogy számomra az ideális nőnek a tömege a legutolsók között van a mérlegelési listán.


F/28

2016. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Most ez elég nagy téma lett ugye a Bochkoros nyilatkozat óta. Olvastam ezzel kapcsolatban két cikket, egyik a másikra reagál, érdemes elolvasni őket.

[link]

[link]

2016. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

szerintem lehet szakítóok ha nagyon nagy a változás. barátom is hízott több mint 10 kilót mióta összejöttünk (akkor se volt egy sovány alkat) és szoktam is piszkálni vele, hogy próbáljon leadni belőle.. azóta már próbálkozott eddig még nem sok sikerrel.

szóval azt akarom mondani, hogy az elég nagy bunkóság lenne ha egyik napról a másikra rúgnám ki emiatt. szerintem érdemes először szólni, figyelmeztetni esetleg tanácsokkal ellátni, segíteni neki fogyni de ha nem akarja vagy csak tovább romlik a helyzet akkor jogos a szakítás.

2016. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon összetett kérdés...

1. Kérdés, hogy mennyit hízik és mennyi idő alatt? Minden ember teste változik, alakul a korral, egy huszonéves és egy negyvenéves között 10 kiló különbség bőven belefér, mivel átalakul a szervezet hormonálisan is.

2. Kérdés, hogy miért hízik? A terhesség és a szoptatás nagyon megváltoztatja a szervezet működését, ilyenkor muszáj egy kicsit toleránsabbnak lenni. Hasonló a helyzet a betegség (pl. pajzsmirigy-problémák miatti) hízással.

3. Kérdés, hogy a másik fél is hízott-e? Mert ha mondjuk a nő hízott 10 kilót, a férfi meg 30-at, akkor azért ne nagyon pattogjon, mert nem lesz túl hiteles (sok ilyet láttam!).

4. Kérdés, hogy hogyan gondolkodik a saját hízásáról, mennyire van tekintettel a párjára? Ha a párja egyértelműen és határozottan jelzi, hogy ő nem ilyennek ismerte meg, nem így szeretett bele, és a másik SEMMIT nem tesz a változás érdekében, akkor jogos a szakítás. És nem a hízás miatt jogos, hanem mert nincs tekintettel a társára. (De csak akkor jogos, ha a társ jelzi, hogy problémája van!)

2016. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha drasztikus a változás, és azért történik, mert ő igénytelenné, lustává vált, és nem is akar segíteni magán, nem érdekli az se, hogy beteg lesz, csak döglik és zabál, akkor igen.
2016. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Több évtizedes házasság után azt mondom, nem. Nem szakítanék azért, mert meghízott, vagy azért, mert megőszült/megkopaszodott, mert már nem párductestű, és egyáltalán, már nem olyan, mint ahogy 30 évvel ezelőtt megismertem. Nekem egy kapcsolat többet jelent, mint lapos hasat, karcsú derekat.
2016. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, még sosem volt részem ilyenben, hogy valamelyik exem az együtt töltött idő alatt durván elhízott volna. Még bele sem gondoltam igazán, hogy hogyan kezelném le a szitut.
2016. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Lol, nem. Annak ellenére amit mondani szoktak, a külső sokadrendű.
2016. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

Igen volt ilyen,de mellette még okoskodott is.

Alig vártam vége legyen már.

Határozottan igen,Bochkor nagyon jól mondta,teljesen igaza van.

2016. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!