Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mondott ilyen szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondott ilyen szemét dolgokat az exem?

Figyelt kérdés

Már a kapcsolatunk alatt kinézett magának egy lányt, és most úgy döntött hogy szakít velem, hogy megpróbálhassa azzal a lánnyal.

Leültünk beszélgetni, és azt mondta hogy ezt most muszáj megpróbálnia, mert hogy lehet hogy ez a lány lesz az a szerelem amit már nem érzett öt éve (Kérdezem én hogy akkor velem mit érzett? :( )

És még olyanokat mondott hogy "Lehet hogy fél év múlva térden csúszva fog visszajönni hozzám, de most muszáj megpróbálnia azzal a lánnyal" meg hogy "nem mondja hogy várjak rá de..."

Azt mondta hogy nem akarja kihagyni ezt a lehetőséget, különben 2-3 év múlva már bele lenne fásulva a kapcsolatunkba. És hogy muszáj keménynek lennie, nem gondolhatja meg magát.


Én már nem is a szakításunkat nem tudom feldolgozni, hanem ezeket a mondatokat. Oltárira fájnak :( Majdnem egy évig voltunk együtt, állítólag szeretett és boldog volt velem. Állítólag szerelmes volt belém. Össze akartunk költözni és a gyűrűs ujjamat méregette az utolsó hetekben már..

Komolyan, hogyan dolgozzam fel lelkileg ezeket a szavakat? Én megbíztam a barátomban és a szerelmünkben. Ilyen csalódás után hogy kezdjek új életet és keressek új társat?

Aki érti ezeket a dolgokat kérem magyarázza már el :(((

Mindez álca volt?


2016. máj. 2. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hány éves vagy? :)

Aztán kifejteném a véleményemet bővebben üzenetben :)

20/L

2016. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Lehet bepánikolt, lehet, hogy tényleg nem.volt igazán szerelmes beléd, csak azért voltál, hogy ne legyen egyedül...

Én teljesen megszakítanám vele a kapcsolatot a helyedben. A feldolgozásban szerintem a barátaid tudnak segíteni. Szervezz velük közös programokat, keress hobbit. Aztán, ahogy telik az idő és halad az életed, egyre ritkábban fog eszedbe jutni. Sajnos ennél jobb ötletem nincs, de hátha más okosabb lesz.

2016. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

25 vagyok


Egyszerűen az jár csak a fejemben hogy ők már össze is jöttek. :(

Én tipikusan olyan lány vagyok, akivel lehet tervezni hosszú távra, kicsit visszahúzódó vagyok, de könnyen feloldódok jó társaságban, bár sörözök a barátokkal, viszonylag egészséges életet élek és nagyon tudok szeretni.

Akire lecserélt az már egy kicsit könnyebbvérű lány, simán kikezd akkor is másokkal ha ő is kapcsolatban van, dohányzik, füvezik, és imád bulizni.

Nem tudom mi foghatta meg benne :(((

2016. máj. 2. 18:34
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenek a pasik.Nyávognak, hogy a lányok nem hűségesek, de ha mégis egy normális, hűséges barátnőre akadnak, akkor az unalmas...Meg elbízzák magukat, hogy az úgyis ragaszkodni fog hozzájuk, akármit elviselnek.Aztán megcsalják egy kosz os ri ba nc cal, akit bárki megk efé lhet egy sarki bokorban.az ilyen r ib anc izgalmas nekik, aztán mikor koppanak, mert a riba nc őket is megcsalja, akkor meg mennek visszakuncsorogni magukat.Fúj de szánalmas!Pasit tartani csak szexre és érdekből érdemes.Tiszta szerelmet a regényekben keress.
2016. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor jöjjön össze a füvezős, bagós, könnyűvérűvel, nem is érdemel jobbat.
2016. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, máskor próbáld jobban megismerni a pasid. Ne csak azt figyeld, amit mond, hanem azt is, amit tesz ténylegesen. Ha ennyi ideje nem szeret, akkor valami előjele biztos, hogy volt a dolognak.


(#4-est pedig leültetném azokkal az exeimmel beszélgetni, akik hazudtak és akiknek nem hazudtam. Mondjuk, az ő exeit megértem, hogy megcsalták.)

2016. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként azt tudom mondani, hogy egy jó nagy pöccsel jártál egy évig.

Nem az a gond, hogy nem szeret, nem is az, hogy másik csaj tetszik neki jobban, hanem ahogy ezt előadta.

Szét kellett aláznia egy (még) normális, nem sérült lányt.

Az emberről mindennél többet árul el, hogy hogyan bánik azokkal, akikkel nem kell jól bánnia.

2016. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előző, a baj az, hogy nem hazudtam egyik exemnek sem.Naiv liba voltam, aki tényleg szerelemből volt kapcsolatban.Aztán egy idő után mindegyiktől hasonló emlékezetes csalódást kaptam cserébe, mint kérdező.És még csak értelmes indokot sem tudott mondani egyik nyomorult sem, hogy Miért?!Hát jó pár ilyen csalódás után átértékeltem a dolgokat és így jutottam az előző hozzászólásomban vázolt tényre, hogy mire is jók valójában a férfiak...Már amelyik, mert vannak szép számmal, akik még arra se...
2016. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19:14-nem szólt..
2016. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8: Ez nővel és férfival is megesik. Ez alapján, egyik nem sem jó semmire. Igazából, csak meg kell találni a normális embereket.
2016. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!