Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem siettem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem siettem el a dolgokat? Szemét dolog lenne tőlem?

Figyelt kérdés
Volt egy nő egy évet voltunk együtt , de csak petting volt köztünk nem jártunk. De nagyon meg szeretet , szinte szerelmes belém. De én végeztem vele mert nem szeretem már úgy ahogy azt kell. És boldog szeretnék lenni , szemét dolog de nekem nem elég egy petting. Fiattal vagyok és élni szeretnék. Mai napig keress , hív , ír stb. Van egy másik nő nagyon tetszem neki , nekem is bejön ma meg kérdezte hogy járok e vele. Úgy van hogy hétvégén találkozunk , randizunk egyet. A másik nőt nem szeretem úgy inkább vonzódom még hozzá. Szerintetek várjak még vele? Nagyon szemét dolog lenne tőlem?

2015. jan. 6. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy szemét, sőt jól teszed hogy nem áltatod feleslegesen, és őszinte vagy. Ez a temészet rendje.
2015. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És te mért nem szereted azt a lányt akivel még petting is volt ,szerintem menj el arra a randira de beszéld meg vele is ne legyél vele rosszba .
2015. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nincs miről beszélnünk. Sajnálóm nagyon őt meg minden de nekem van elég barátom. Mondtam neki hogy vagy lesz pettingnél több vagy nem de akkor többet nem találkozunk. Ehhez tartom is magamat... :)
2015. jan. 6. 21:19
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor te tényleg nem kellet volna belemenni a lánynak a pettingbe és talán még most is becsülnéd mert szerinte nem helyes hogy csak petting volt lehet ö többet akkar mint petting lehet ö szeret
2015. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem attól függ hogy kit becsülök h van petting vagy nincs. A szeretlek-be benne van a becsület , tisztelet stb. Ha valakit nem szeretek akkor...
2015. jan. 6. 21:29
 6/14 anonim ***** válasza:
hát az én javaslatom az hogy ne talizz vele ,mert mit gondolhat rolad az a lány
2015. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Természetesen lépj tovább.
2015. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Miért ne találkozzak vele? Ne hogy már te mond meg... Adtam már neki 1001 esélyt sőt 1év időt akkor kellet volna gondolkoznia és akkor nem lett volna ez. Ennyit erről... Mit gondolsz meddig lehet húzni egy férfi agyát? Én vártam rá... Ezen gondolkoznia kellet volna :D
2015. jan. 6. 21:42
 9/14 anonim ***** válasza:
ne menj bele egy másik nö végett ez nagy ér vágás lenne a másik lány számára.
2015. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De tovább állok ne hogy már le állj velem itt vitatkozni. Meg meg mondani hogy mit tehetek mit nem. Nem vagy te nekem senkim sem.
2015. jan. 6. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!