Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek általában mennyi idő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek általában mennyi idő, amíg túlteszitek magatokat az ex-eteken?

Figyelt kérdés
elsősorban arra vagyok kíváncsi, amikor ő szakít, és te még mindig odáig vagy érte
2016. máj. 14. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hónap
2016. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fél-egy év


24/F

2016. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elmúlt 6 évben nem sikerült.
2016. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 eves kapcsolat utan kb 6 honap

5 eves kapcsolat utan 1 ev

10 eves 2 ev

20 eves 5 ev

Egyszer olvastem egy statisztikat. Persze ez nagyon egyeni, ez csak egy nagy atlag.

2016. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pandas74 ***** válasza:

Nem kifejezetten exem (nem hazasodtunk ossze),fiatalkori szerelem......15 ev....18 eve vagyok hazas.Van nemi atfedes a ket idoszakban.

Felesegemet sosem csaltam meg (o ketszer ment bele masik kapcsolatba),megis ennyi ido kellett ,hogy mar "erzelemmentesen"gondoljak a lanyra.

2016. máj. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mintha csak nekem szólna a kérdés.

Ő szakított, én most is odáig vagyok érte, csak haragszom rá a szakítása miatt.

Több, mint 1 éve történt és nem tettem magam még túl rajta.

Nem tudom, hogy fogom magam ezen túltenni. Azt hittem könnyebben fog menni, de nem megy.


Szerintem nincs általános szabály vagy mintázat. Mindenki mindenfélét mond, de külsőleg nem lehet megmondani, hogy egy adott ember min megy át, mik az érzései.


Próbálkoztam ismerkedéssel, de nem igazán sikerült.


Kérdező, neked mi a problémád pontosan?

2016. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!