Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rá szeretnék írni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá szeretnék írni a volt barátomra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 7hónapja szakitottunk,pár hónapig még összejártunk ,de 2-3hónap ez is megszűnt és a beszélgetések és egyre inkább ritkultak.

Az elmúlt 2 hónapba összesen 3-4szer beszéltünk,és mostanába egy ideje egyáltalán nem.

Sokat szenvedtem a szakitás miatt,de már túl tudtam tenni magam .Nem azért szeretnék ráírni ,hogy találkozzunk,vagy bár mi újra legyen köztünk.Elfogadtam hogy vége és talán jobb is így.De mint embert szeretem és fontos ,egyszerűen csak érdekel,hogy mi van vele.

Tehát csak érdeklödnék a hogy léte felöl és kicsit beszélgetnék vele.

De kellemetlenül érzem magam ebben a szituációba ,mert úgy érzem hogy ő egyáltalán nem kíváncsi rám ,nincs erre igénye .olyan mintha haragudna. Amit nem értek ,mert nem haragba váltunk el.

Mit tegyek??miért ilyen?

Nem akarom hogy ugy érezze ,hogy zaklatom.

Nyílván nem kell , nagy barátságba lenni az exekkel,de azt gondolom hogy nem normális hogy ennyire rosszul,kellemetlenül kénne éreznem magam,hogyha ráírok.A másik volt barátommal ez az egész olyan természetes néha ő ír,néha én..meg kérdezzük hogy a másik hogy van ,mesélünk egymásnak pár dolgot és utána van hogy hetekig nem is írunk egymásnak utána pefig ugyanolyan természetesen tudunk beszélni egymással.


(És hogy miért fontos nekem az exekkel a beszélgetés?egyszerűen egyikkel se haragba váltunk el ,és ugyanolyan fontosnak és jó embereknek gondolom őket mikor az életem részei voltak,attól függetlenül hogy már nem a részesei.)



2016. máj. 16. 18:31
 1/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
És miért olyan mintha haragudna? Nem hiszem, hogy haragudna, ha a szakítás után is beszéltetek.
2016. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem,az a másik volt barátom

Öt csak példaként emlitettem.

Lehet hogy én irtam félre érthetően.

2016. máj. 16. 18:37
 3/10 A kérdező kommentje:
A legutobbi barátom ,azért olyan mintha haragudna ,mert nagyon távolságtartó,néha vissza se ír,ha ír vagy bunkó vagy tő mondatokban és igazából ez egyik napról a másikra változott meg ,mert szakitásunk után nem volt ilyen.
2016. máj. 16. 18:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy őszintén haragudna rád. Egy szakítás nagyon fájdalmas tud lenni, időre van szüksége, hogy feldolgozza. Különbözőek vagyunk, neki lehet nem megy ez úgy, hogy ha közben beszél is veled. Te már túl vagy teljesen a szakításon? Hagyd egy kicsit békén, hagyd lélegezni. Aztán pár hónap, fél év múlva ráírhatsz, érdeklődhetsz.
2016. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ő volt aki szakitott,és mikor beszélgettünk akkor ő volt aki azt mondta nekem hogy már túl van rajtam ezért sem értem.

Kutyául szenvedtem,de kezdek túl lenni rajta.csak hiányszik a személye.

2016. máj. 16. 20:18
 6/10 anonim válasza:
Van egy haverom, aki kb. ennyi ideje szakított a barátnőjével. A csaj kb. 6 évvel fiatalabb nála. A srác ott lakott a lánynál kb. két évig, gyakorlatilag leste minden kívánságát, elvitte külföldi nyaralásra, stb. Miközben a srác sokszor éjszaka dolgozott, a csaj nem egyszer elment szórakozni, amiről később a srác is tudomást szerzett. Mivel a srác 6 évvel idősebb nála, ő komolyabb kapcsolatot szeretett volna, szerette volna, ha a csaj az ő érzéseit is figyelembe veszi, szerette volna ha néha elmegy a srác szüleihez, vagy ott alszik nála. De erre a csaj gyakorlatilag nem volt hajlandó, ugyanúgy folytatódott minden, a csaj szüleivel együtt laktak. A srácnak van egy másodállása, ami elég jól jövedelmez, azonban folyamatos figyelmet igényel. Ez egy olyan munka, amelynek bizonyos részfolyamataiban a lány is segíthetett volna neki, vagy legalább néha elmehetett volna vele, hogy lássa a srác, hogy támogatják benne. Persze a lány a külföldi nyaralásokat azt nagyon szerette, pedig ebből a másodállásból teremtette elő rá az anyagiakat a srác. Végül a srác is belátta, hogy ez egy egyoldalú kapcsolat, ahol ő fut a csaj után, mint egy pincsi, a csaj meg dróton rángatja. Két év után elköltözött tőle (úgy, hogy elvileg szerették egymást), ennek ellenére a csaj nem ment utána, hanem a közösségi oldalon üzengetett neki rövid üzeneteket, meg megosztotta a bulizásainak a képeit, hogy még rosszabbul érezze magát a srác. Végül a srác letiltotta a csajt a közösségi oldalon (szerintem jól tette), mivel folyamatosan írogatott neki, pl. mikor talizunk, haragszol rám, stb. ilyen komolytalan üzeneteket, közben meg a srác megtudta, hogy a csaj folyamatosan bulizik, idegen faszi jár hozzá éjszakánként (ez biztos, mivel többen is látták a faszi autóját késő este és reggel is) A csaj meg azt mondta a srácnak, hogy a barátnője volt nála). Mellesleg a csaj anyja is hasonló stílusú, tehát a rossz példa adott volt a lányának. Persze ez az ő szempontjából ideális, hiszen nagyon csinos, és nagyon jól tudja, hogy bármikor talál magának egy olyan faszit, aki mindent megad neki, a tenyerén hordozza, és a csaj gyakorlatilag azt csinál amit akar mellette. Erre mondtam a srácnak, hogy vagy várjon, amíg a csaj megkomolyodik (amíg 25 körül lesz minimum), vagy keressen egy kevésbé csinos csajt, aki jobban megbecsüli, és támogatja mindenben. A srác különben sokkal jobbat érdemelne, mert mindent megtesz azért, hogy valamire menjen az életben, segítőkész, stb, de ezzel a csajjal nem tudott mit kezdeni. Vagy papucs lesz egy tip-top csajnál, vagy beéri egy kevésbé dekoratív csajjal, aki mindenben támogatja, és mellette valódi férfiként érezheti magát.
2016. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt biztos ide szeretted volna irni?:)
2016. máj. 16. 21:25
 8/10 anonim válasza:
Ez csak egy példa volt, mert a haver esetében is hasonló volt a helyzet a csajjal a szakítás után.
2016. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha Ő nem kíváncsi rád, ne te érez magad kellemetlenül! Velem is 7 hónapja szakítottak, de azóta egyszer sem írtam rá, mint barát. (névnapkor, meg szülinapkor csak). Az ex, azért ex, mert 2 ember valami okból nem passzolt össze. Nem zaklatod, mivel az a zaklatás, ha pl minden nap ráírnál.


Próbálj meg túllépni rajta. Tudom nem egyszerű, nekem sem az. Nem léptem még túl, inkább csak elfogadtam a helyzetet. Ne írj rá, mindenki járja a saját útját!


28/f

2016. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem :) bár a te példát más helyzetű mint az én kapcsolatom.

Köszönöm a válaszokat:) Tudom hogy hagynom kéne,de olyan nehéz hogy aki amennyire fontos volt most annyira idegen :( és csalódott vagyok hogy öt ez nem zavarja. Foglamam sincs mit gondolhat.

Illetve a legjobban az zavar ,hogy az előző barátnöjével teljesen másként bánt mint velem ,vele találkozott,átment hozzá,beszélgettek miközben együtt voltunk.

Ezért nem értem,hogy velem miért ilyen .

Pedig ott azért szakitottak mert a lány megcsalta.

2016. máj. 16. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!