Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel ezt a megaláztatást?

Figyelt kérdés

A párom, akit nagyon szerettem elhagyott. Mindketten éreztük, hogy rossz irányba haladunk, de megbeszéltük, hogy megpróbáljuk rendbe hozni. Leitatott, lefektetett és az éjszaka közepén kirakott az utcára, hogy csak a szex kellett neki, öltözzek és menjek el. Kitessékelt.. Egyik ismerősöm hazavitt, mert másik városban lakom... De nagyon féltem éjjel, ismeretlen terepen, részeg emberek zaklattak. Hiába hívtam a párom, kinyomta.

Mindent hozzám vágott, hogy az elejétől kezdve csak ki akart használni, sosem szeretett.


Mikor hazaértem, kisírtam magam, ma pedig bosszút akartam állni rajta. De rájöttem, hogy bölcsebb dolog, ha nem csinálok semmit és elfelejtem.


Viszont elég zárkózott vagyok, nem tudom mit tehetnék, ezek után pláne nehezen bízok bárkiben. Ő is tudta, hogy nagyon szeretem, és bármit megtennék érte, és ott rúgott belém, ahol a legjobban fáj.


Mit gondoltok, mit kéne tennem, hogy túl lépjek rajta? Mire figyeljek legközelebb, hogy többé ne történjen ilyesmi? Ne értsétek félre, évek óta ismertem, nem viselkedett eddig így, azt hiszem, elég jó színész volt...


2016. máj. 22. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
korotok?
2016. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
19L és 22F.
2016. máj. 22. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Jelensd fel,mert ez nemierőszak
2016. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom, nem erőszakkal itatott le. Ittas ember nem látja reálisan a helyzetet, nem tudja megvédeni magát.

Nincs mentség a bűnére, Te ügyelj arra, hogy soha ne kerülj olyan állapotba, hogy kiszolgáltatott legyél bárkinek is.

2016. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Helyes, hogy ezt a bosszú dolgot elhagytad.

Az legközelebbi férfire figyelj... most már látod, hogy éveken át is félre tudod vezetni magad.

De ne tekintsd ezt a féle bunkóságot általánosnak.

2016. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Hiányosnak érzem a történetet. Valamiért meg kellett hogy haragudjon rád, ha ezt csinálta. Írod, hogy tudta, hogy nagyon szereted és barmit megtennél érte. Azt is írod, hogy évek óta ismerted és nem viselkedett eddig így. A történet, amit írtál, pedig nagyon durva. Valami elvezetett idáig, de azt kihagytad, hogy micsoda. Pedig nagyon nem mindegy. Mert így olyan, mintha megaláztad volna valamivel és azt akarta volna visszaadni neked. Ilyet legalábbis nem csinál csak úgy az ember mindenféle előzmény nélkül. Addig viszont sajnos nem tudok érdemleges választ adni a kérdésedre.
2016. máj. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
6os. Ugyan erre gondoltam. Nekem sántít ez a sztori pláne úgy , h évek óta ismerted. Szerintem amit ő csinált az volt a bosszú. Nemi erőszaknak meg nem minősül nem is értem miért írta itt az egyik hozzászóló.
2016. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, azt mondta sajnálja, hogy átvert és tudja, hogy nem érdemeltem meg, mert teljes szívemből szerettem. De attól még Ő "ilyen".
2016. máj. 23. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!