Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a szerelmem elveszteset?

Figyelt kérdés

3 honapja nem beszeltem vele de szinte minden nap szerepel az almaimban. Az ismeroseitol azt hallom, hogy sir utanam. 3 evig voltunk egyutt majd az anyos es a rokonok elkezdtek szepen kimosni az agyát. Ezt olyan szintre vitték, hogy a szakitasnal a lany attol kezdett el felni, hogy bosszut allok es mindenfele tavoli rokonok kezdtek biztonsagi orkent kisergetni.

Ez egyreszt nem volt szukseges mert nem kerestem a szakitas utan, masreszt megalazo volt hogy a parommal nem tudtam elo szoban beszelni.


Mostanaban olyanokat hallok, hogy kisirja miattam a szemét de a rokonok es a baratai befolyasara (az egyik ilyen (barát) mar ugy tudom tobb baratnal..) nem beszel velem.


Biztos vagyok benne hogy ha el is kezdett valami ujat neki is faj a szakitas.


En meg egyebkent tehetetlen voltam a rokonaival szemben.

3 evig eltuk a vilagunkat majd szetromboltak az egeszet. Nagyon szeretem meg mindig.

Harom honapja nem lattam, nem hallottam a hangjat.


2016. jan. 1. 06:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Vajon vissza tudom még szerezni, vagy felejtsem el? 3 évet es a sok egyutt toltott idot, terveket, kalandokat nagyon nehez, szerintem neki is.

Azt is hallottam hogy depresszios, egy ismerosomrol megneztuk az adatlapjat es csupa borus dolgokat tett ki pl a facebookra meg avril lavignetol a when you are gone c szamot.

Avrilt egyebkent en szerettem neha hallgatni es igen elmentem. De nem onszantambol. Nagyon messzire. Nyugat europaban vagyok es dolgozom.

2016. jan. 1. 07:02
 2/5 A kérdező kommentje:

En csak azt nem ertem ha valoban hianyzom neki miert nem keres fel? Vagy miert nem old fel pl a facebookon h en kereshessem.


Azt varja el h eloben keressem meg? Ezek utan a zaklatos tortenetek utan nem merem. Ha ennyire kimostak az agyat bajba kerulhetek miatta. De akkor megis mi a fene van?


Hagyhatom. Van más. Csak rossz tudni, hogy szomoru es a rokonok kimostak az agyat es feltoltotték bánattal, gyulolettel es borus szarral.

2016. jan. 1. 07:05
 3/5 anonim ***** válasza:

nehezen hiszem el, hogy agyat tudnak mosni, ahol minden rendben van. nincs önálló véleménye?


körülményes, de írhatnál neki igazi levelet. senki nincs az ismerősei közt, aki kiállna melletted?

2016. jan. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mit mondtak rólad a rokonok? Miért szakítottatok?
2016. jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem az ok érdekelne,mi bajuk a rokonainak veled?

Az igazat mondd ha kérhetem mert ebben lehet a titok nyitja.

2016. jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!