Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 6 év után hirtelen vége....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év után hirtelen vége. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Tegnap szakított velem a barátom, most lettünk volna 1 hónap múlva 6 éve együtt. Az indok az volt,hogy nem boldog mellettem, de viszont akkor miért feküdt le velem hétfőn? Tegnap készültünk fesztiválra erre reggel 9:45-kor telefonon szakított velem. Nem tudom felfogni,hogy ez volt az indok, születésnapomon még azt mondta,hogy várja,hogy összeköltözzünk, erre 1 hét múlva szakít velem. Sose csaltam meg és ő sem. Hetente 2-3x találkoztunk, de mikor az egyetemen vizsga időszak volt akkor nem erőltettem,hogy találkozzunk,hogy többet tudjon tanulni. Viszont tegnap írtam még neki,hogy biztos van valaki aki miatt szakított velem, erre közölte,hogy 100x elmondta,hogy miért nem boldog, de le se tagadta amit írtam neki. Időközben kezdtem felépülni egy betegségből erre mikor kezdek jobban lenni elhagy. Most 21 évesen lettem szingli, és nem bírom felfogni a történteket. Nagyon nehéz az első időszak? Hogyan èljem túl? Mit tegyek? Köszönöm szépen a tanácsokat :)

2016. jan. 31. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Várj 1-2 hónapot, aztán pedig kezdjél el újra párt keresni.

Ez az egész nem vagyok boldog sz@rság annak köszönhető, h az amerikai filmekből azt sulykolják belénk, mindenki 0-24 boldog egy párkapcsolatban, egész nap rózsaszín köd van mindörökké. 6 év után ez nyilván nincs, és ezen az emberek többsége nem tud túllendülni, ezért ez a sok válás is.


Sok sikert és kitartást :)

F

2016. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem, csak 5 év után. 20L
2016. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De nem értem, miatta változtam annyit,hogy olyan legyek amilyen barátnőt szeretne magának
2016. jan. 31. 10:36
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Először is, szerintem nagyon gáz dolog telefonon keresztül szakítani, a barátod már itt leírta magát számomra. Abban szinte biztos vagyok, hogy már jó ideje nem szeretett igazán, így az is elég gerinctelen dolog, hogy közvetlen a szakítás előtt is még ígérgetett fűt-fát, holott valószínűleg ő már régóta elhagyni készült. Ezek a dolgok pl. segíthetnek abban, hogy "megutáld", és így kevésbé fog hiányozni, de ez is egy hosszú folyamat. Nekem volt, hogy egy év kellett, mire igazán túl tudtam lépni exemen. Amit neked is tanácsolni tudok: próbáld magad lefoglalni, találkozz többet a barátaiddal, csinálj olyan dolgokat, amiket esetleg a kapcsolatod alatt nem tehettél meg (nem arra célzok, hogy feküdj le minden második fiúval), nekem ezek sokat segítettek.

Egy dologra azért kíváncsi lennék, hogy a barátod szerint mik voltak azok a dolgok, amiért nem érezte boldognak magát?

28/F

2016. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Gondolj bele, hogy az ő részéről mennyire lehetett ez komoly kapcsolat, ha telefonon képes volt szakítani. Az "első időszak" tényleg nagyon nehéz, de ez rajtad múlik, meddig tart. Van, akinél 1 hét, van aki hónapokig is képes szenvedni, nemtől függetlenül. A kulcs mindig a gondolataid elterelése, és egész könnyű dolgod van, mert igazából erre bármi alkalmas, ami nem közvetlenül kötődik a személyéhez. Lehet mondjuk:


- csoki

- új sorozat/könyv amit teljesen elölről kezdesz

- találkozás egy olyan barátnővel akit rég nem láttál, de kedvelitek egymást

- alkohol (később mértékkel, az elején úgyse fog menni)

- edzőterem vagy futás

- elkezdeni egy új nyelvet

- ha igényed van rá, játsz gépen/konzolon, engem mondjuk az nem köt le

- vásárolgatás

- főzöcske

- valami külső változtatás (frizura, vagy kiegészítő)


Persze ez is csak az első időszak vége felé, illetve onnantól. Addig marad az, hogy egyik pillanatban dühödben kitakarítod az egész lakást, a másikban meg céltalanul sétálgatsz ide-oda, és lepörgeted a fejedben a kapcsolat jeleneteit, amik épp eszedbe jutnak, hogy aztán aludj 12 (vagy épp 4) órát. Ezen túl kell esni, mindenkinek szüksége van x ilyen gondolatra, hogy feldolgozza, minden ilyen agyalás után egyel közelebb vagy hozzá.


21/F

2016. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
1. Ok: nem csókolóztunk. Ha csókolóztam a barátommal utána mindig herpeszem lett ami állandóan vérzett kenegettem, mindent kipróbáltam de mindig ki jött valahogy utána. 2. Ok: nem kezdeményeztem a szexben. Sajnos egy genetikai betegség miatt, nincs önbizalmam, de azért néha igyekeztem. Sajnos ez a betegség látható a hátamon. Az orális szexet pedig kezddményeztem arra nem lehetett panasza. 3. Ok: kevésszer találkoztunk. Ő egyetemre járt én dolgozni kezdtem, azért ha összeköltöznénk legyen majd miből és emiatt nem is tanultam tovább. Miatta kezdtem fogamzásgátlót szedni. Vizsgaidőszakban nem találkoztunk sokat mert hagytam tanulni, emiatt is én voltam a hibás. A karácsony egyik napját sem töltöttük együtt. A szilvesztert sem.
2016. jan. 31. 10:45
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor ő volt az első,semmi pánik csak 21 éves vagy!biztos nehéz ,mert 6 év alatt megszoktátok egymást.örülj ,hogy nem rabolja tovább az idődet,mivel nem akar semmi komolyat.keress valakit akivel boldog vagy és aki össze is költözik veled.
2016. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Már az eljegyzést is tervezte :( erre szakít velem így hip-hop azért nem mondta el személyesen mert nem bírta volna látni azt,hogy sírok :(
2016. jan. 31. 10:48
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ő egyetemre járt én dolgozni kezdtem, azért ha összeköltöznénk legyen majd miből és emiatt nem is tanultam tovább".

Magyarul elvárta, hogy menj dolgozni, hogy legyen pénzetek összebútorozni? Ő beleadott volna egyáltalán? Ha nem, akkor egy ritka önző féreg volt, aki csak kihasznált.

4-es voltam.

2016. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Neki inkább el se mondtam,hogy ezért tettem ő azt hitte,hogy a családi vállalkozás miatt kezdtem el dolgozni. Ő is dolgozott hétvégenként építőiparban. Csak most ahogy elkezdtem összepakolok amit kaptam tőle 6 év alatt kb 10 tárgy, sajnos nagyon különböző anyagi helyzetben voltunk. Én mindent megkaptam, autó drága telefon, egzotikus myaralások és a különbségek ellenére is szerettük egymást. Erre tegnap azt mondta,hogy mennyire különböztünk egymástól, de ez a 6 év alatt egyszer sem merült fel.
2016. jan. 31. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!