Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy álljam meg, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljam meg, hogy ne hívjam fel az exem, akivel 6,5 évig voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Sajnos még mindig szeretjük egymást. Én biztosan szeretem, szerintem ő is szeret. Már 2 hónapja nem beszélünk. Nagyon nehéz.

24/L



2016. máj. 25. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Menj ki pisilni, aztán feküdj le aludni! :)
2016. máj. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Két éretlen, ha még mindig szeretitek egymást, akkor mi a fészkes fenének szakítottatok?


Kislány, a szakítás = minden kapcsolatot megszakítása az exxel!


Talán foglald le magad, olvass, tanulj, sportolj, ZÁRD LE A MÚLTAT, KEZDJ ÚJ ÉLETET, dolgozz..stb.!

2016. máj. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne beszélhetnétek? Egyik előző barátommal sokszor beszélünk. Heti szinten 3 4 alkalommal és havonta találkozunk. Másik barátommal is csak azért nem beszélünk annyit mert videkre költözött..S így nehezebb.főleg hogy új munkahelye van,így nem otthon dolgozik.De facebookon vele is félévente van hogy beszélünk 2 3 órát. Ha ráér akkor többet is..
2016. máj. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zárd be a telefonod a szekrènybe!
2016. máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
24 évesen 6,5 éves kapcsolat? Felejtsd el és lépj tovább de gyorsan!
2016. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valami miatt szakítottatok, ezt tartsd szem előtt.

Ki szakított kivel? Miért?

Foglald el magad, tudom, hogy nehéz, én 5,5 év után szakítottam, de már csak a megszokás tartott a kapcsolatban.

25/L

2016. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tettem túl magam a dolgon, hogy több időt fordítottam a barátokra, hobbira/ sportra. Illetve amikor eszembe jutott, hogy milyen jó lenne megölelni, akkor gyorsan eszembe juttattam, hogy mért is szakítottam vele.
2016. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!