Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 évig voltunk együtt, elhagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rusark kérdése:

3 évig voltunk együtt, elhagyott egy másik srácért? Mi lehetett a probléma?

Figyelt kérdés
3 évig jártunk, utána hirtelen elhagyott egy másik srácért. Igazi szerelem volt mind szerinte, mind szerintem, mind külső szemekkel is. Utolsó pár hétben kicsit visszafogottabb volt, ezen kívül semmi előjele nem volt. Előtte 4 héttel még a nyári kirándulást tervezgette, előtte másfél hónappal még olyan ajándékot kaptam tőle, amit hónapokkal előtte mondtam neki. 2 hónapja lett vége, tudomásom szerint lángol a szerelem közte meg a srác között. Egy ismerősöm szerint a srác egyfajta csajozógép, aki jópár csajt már hazavitt. Szakításkor nem volt őszinte, tipikus dolgokat mondott a szakítás okaként és letagadta a harmadik felet. Annyit tudok, hogy pár alkalommal egy társaságban mentek fel bulizni, ahova én nem tudtam menni munka miatt. A szakítás előtti 2 hétvégén is ez volt, azt sejtem hogy a srác telebeszélte a fejét, ő pedig rákapott a mézesmadzagra. Mi a véleményetek erről?

2016. márc. 28. 02:41
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Hát...

Vagy a kommunikáció hiánya, vagy egyszerűen érzelmileg labilis. Vagy nem volt annyira mégsem szerelmes...

De sokat elmond, hogy még annyira sem tiszteli ezt a 3 évet, hogy az igazságot elmondja. :/

2016. márc. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem nem lesz hosszú románc.Megfektetimpárszor aztán lapát,èy megy vissza könyörögni magát hozzád.De vissza ne fogadd ha van eszed.Három èv után anyi nem volt benne,hogy oda álljon elèd.
2016. márc. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Én is gyanítom hogy annak a srácnak sok köze van ahhoz hogy szakítottatok.. ha tényleg csajozógép,akkor nem lehetett nehéz dolga elcsavarni a fejét, az ilyenek mesterien értenek a manipulációhoz.. valószínűleg az alatt a pár közös bulin tehette.. és tudod mi a legbosszantóbb? Hogy egy ilyen rohqdék képes tönketenni mások boldog kapcsolatát,csak trófeaként tekint a nőkre..megszerezte,és most kiélvezi a pillanatot.. de hamar rá fog unni,és könnyen továbblép, hogy aztàn egy másik ember kapcsolatát tegye tönkre.. szóval a (volt) barátnődet is már előre sajnálom..de én a helyedben biztosan sz@rrá vertem volna a gyereket(nem megoldás az erőszak,tudom,de egy alapos lecke után talán elmenne a kedve)..
2016. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
A nők nagyon jól meg tudják játszani, hogy szeretnek valakit, aztán nem is szeretik igazán, csak örülnek, hogy lett valakijük, és addig tartják, amíg lehet, aztán ha jön egy igazi szerelem, ész nélkül ott hagyják az illetőt. Itt is ez történhetett, nem vetted észre, hogy nem szeret, ill. hogy nem szerelemmel szeret, lehet, neked sem volt annyira fontos, hogy szerelmes legyetek egymásba, jó volt a szex, de ez nem egyenlő a szerelemmel.
2016. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatomba ez volt, az egyetlen komolyba. Amit utolsó leírt, hasonlóan történt.
2016. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Szóval egyet értek az előzővel, eljátsszák, hogy szerelemesek, de közbe pedig baromira nem. Szóval szemetek a nők.
2016. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
most én ezt lányként írom és úgy, hogy voltam hasonló helyzetben, na de olyanban, amilyen a volt barátnődé. jártam egy sráccal már 2 éve és nagyon boldogtalan voltam mellette, de ha szakítani próbáltam ő nem hagyta... megismertem mást, ő erőt adott és végre nem érdekelt, hogy nem hagy szakítani és zsarol. ezek után elterjesztette mindenkinek és magának is bemesélte, hogy nem volt semmi előzménye, egyszer csak elhagytam másért és ennyi, közben ez nem így volt, rengetegszer veszekedtünk és csomószor próbáltam szakítani, sokat sírtam miatta, féltem tőle, boldogtalan voltam. összejöttem mással, aki nem volt egyáltalán csajozógép, de tőle megkaptam azt, amit a kapcsolatomban nem. úgy tűnik, te se tudtad neki megadni azt, amire vágyott, de lehet nem is tudtad volna, arról meg nem tehetsz. jobb lesz neked nélküle :) csak egyre kérlek, a következő barátnődet ne hasonlítgasd hozzá.
2016. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!