Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottunkba barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunkba barátommal. Visszaadjam neki azokat a dolgokat, amit kaptam tőle?

Figyelt kérdés
Pl. Majuskosarat, ékszereket. Nyolc hónapig coltunk együtt és én szakitok majd vele, mert becsapott.

2016. máj. 30. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, illik visszaadni az értékes vagy ereklye-jellegű dolgokat(ékszer,jegygyűrű)
2016. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majuskosarat?
2016. máj. 30. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Sztem azt nem kell, az csak egy szimbólum. Ha szimbolikusan visszaadod, az kicsit melódramatikus, de esetleg megkérdezheted, hogy kéri-e.

Amit válaszol, annak megfelelően tegyél majd.

2016. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Férfiként soha nem kértem vissza semmit és nem is adtam vissza semmit.


Ha egyszer a másiknak neki adtam valamit, akkor az övé. Azt csinál vele, amit akar.

2016. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én max. jegygyűrűt, családi ékszert adnék vissza... a többi ajándék volt, bunkóság lenne visszakövetelnie, és nem vagy illetlen, ha megtartod. De ha te úgy jobban érzed magad, vissza is adhatod.
2016. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell visszaadni sztem csak akkor, ha kifejezetten kéri, h ezt és ezt add vissza.

Mit is kezdene pl egy női szoknyával v fehérneművel pl.?

2016. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kizárólag ékszert lenne logikus viszaadni, de azt csak olyat, amit már írtak: a gyűrűt amivel még a nagyapja jegyezte el a nagyanyját, stb. Csak ilyeneket.

Minden más maradhat, hiszen mi a szart kezdene a dolgokkal? Adja oda majd a következőnek? Saját magamat húznám le a WC-n, ha ilyesmire vetemednék férfiként, hogy visszaköveteljem az ajándékokat. Ennyi erővel a közös programok belépőinek árát is behajthatnám...

2016. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!