Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pls. én még csak a b. nômmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pls. én még csak a b. nômmel szexeltem de mikor szakitotunk mással volt.2x. De ugyanúgy tartottuk a kapcsolatot. Nem jártunk visszaadjam neki?

Figyelt kérdés
FONTOS! Van egy barátnôm. Mindketten szerelmesek vagyunk 1másba. A szüleim tiltanak tôle de titokban 1ütt vagyunk. Majdnem 1 éve.6hónapig nem jártunk (most járunk) ugyanúgy tartottuk a kapcsit. Amig nem jártunk 2x lefeküdt mással. Szerintem megbánta. Mit tegyek? ên is +csaljam a tudta nélkül? Szerintetek visszaadjam neki? MÁR boldogok vagyunk + minden távolabbi jövôben összeköltözünk és gyereket is szeretnénk. Szerintetek lefeküdjek mással is? Ahogy ô? (igaz akkor nem jártunk, de szeretlek imádlak ilyeneket mondtunk 1màsnak)

2014. febr. 16. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
ne. semmi jogod, most együtt vagytok. szerintem te csak mással akarsz kefélni, de akkor hagyd el a barátnődet, vagy ne tedd. bunkó.
2014. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem lesz hosszútávú kapcsolat
2014. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kédrzeő pls
2014. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan feküdj le másokkal is, és mondd a barátnődnek, hogy tegye ezt ő is.Aztán akikkel lefeküdtetek, legyetek együtt egy gruppenben. Hidd el, tök jó lesz...
2014. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos. Akkor nem voltatok együtt, nemde? Hol itt a megcsalás?

Szóval ne.

2014. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

értem. köszönöm mindenkinek.


igen izgat h milyen mással de nem csalnám meg csak fantáziálgatok.

köszönöm mindenkinek.

ja és a nyitott kapcsit nem birnám szval...

2014. febr. 16. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Nezd, ha anyukad tilt tőle es amig szakitas alatt voltatok, a csaj 2 sraccal is elment, aztan visszajott, es most Te irkalsz a netre, hogy megcsalhatod-e, kvazi engedelyt kersz hogy ez jo otlet, es ehhez meg hozzateszed hogy gyereket is szeretnenk!!!!!!!!!!! Miert szeretnetek gyereket? Mibol tartanatok el? Es vajon anyukad meg akkor is tiltana?

Jesus... Figyelj, csald meg nyugodtan! Egy dolgot ne tegyetek! Ne csinaljatok gyereket! Ok? Es tanulj! Az fontos!

2014. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi, hát sztem mindenhogy tiltana. nem tudom.

am 1sráccal volt 2x. :(

akkor ne csaljam meg?

köszi a válaszokat.

2014. febr. 17. 06:05
 9/9 A kérdező kommentje:
ja a gyerek az évek múlva lesz...
2014. febr. 17. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!