Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszaadjam az ajándékot, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaadjam az ajándékot, ha nem lett a dologból semmi?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel már néhány hónapja látásból ismertük egymást - reggelente munkába menet láttuk egymást, pár nap múlva már mosolyogtunk és köszöntünk egymásnak, utána pedig elkezdtünk pár szót váltani. Nem sokára számot cseréltünk, elkezdtünk sms-ezni, megbeszéltük az első találkozót.

A randira ajándékkal jött - egy órát kaptam tőle. Nem akartam elfogadni, mert kellemetlenül érzem magam, ha valaki ismeretlenül költ rám, de nem hagyta, hogy visszautasítsam. Csakhogy, mint hamar kiderült, egyáltalán semmi közös nincs bennünk, nem tudunk miről beszélgetni. Összesen kétszer találkoztunk, ennyi volt. Visszaadjam az órát, amit kaptam tőle?



2014. aug. 7. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
küld el nekem,pont ajándékoznom kéne.
2014. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele...ha kellemetlenül érzed, visszaszeretnéd adni akkor mond meg neki, hogy visszaszeretnéd adni...és ha visszafogadja akkor igen, ha azt mondja tartsd meg akkor tartsd meg ha nem zavar...
2014. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel neki, hogy visszaadod, de ha nem fogadja el, akkor tartsd meg. Legfeljebb ha nem akarod hordani, akkor el tudod adni.
2014. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akartad elfogadni de ő ragaszkodott hozzá",mondd neki,hogy szeretnéd visszaadni.

Szerintem azt mondja majd,hogy tartsd meg

2014. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackUnicorn válasza:
Azt kell hogy mondjam, nem volt valami bölcs dolog a pasi részéről az "egyből adjunk ajándékot" dolog. Ha nem fogadja vissza az órát, tartsd meg, vagy rakd fel a Vaterára :)
2014. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan, mi rossz van ebben? Miért baj, ha valakinek szimpatikus vagy és ad neked valamit? Nem hogy örülnél neki. Komolyan nem értelek. Ő azt örömmel, szívből adta. Szerintem szomorú lenne, ha vissza akarnád adni neki. Csak tudod már hordani, nem? Minimális esély van rá, hogy megbánta, de ha vissza is adnád neki, mit csinálna egy női órával?

Főleg ha férfi, számíthatott arra is, hogy esetleg nem lesz az egészből semmi, ennek tudatában adhatta neked, örömmel. Én is szívesen fejezném ki egy nekem tetsző lánynak így a tetszésem, csak úgy akár, ha úgy adódna.

30/F

2014. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!