Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakittotunk a baratnommel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakittotunk a baratnommel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 napja szakitottunk a parommal. nagyon szerelmesek lettunk egymasba, bar csak 4 honapot voltunk egyutt. en 100%-ig szeretem de nem tudom , hogy O mit erez. Annyit mondott, hogy en nem vagyok bele szerelmes azt erzi... ezert szakittot. Ugye mostmar a facebook a divat, pedig en nem szeretek ott beszelgetni, inkabb szemelyesen, de irtam neki, hogy jo lenne, ha kibekuldnenk, de nem ir vissza semmit, es az adatlapjan se latom mar a kepeket, amiket eddig. Varjak meg ra, vagy tegyek le rola, hogy ujra egyutt?! Lenyegeben felreertes miatt mentunk szet. Nem hisz nekem... En 29F O 38N

2016. jún. 6. 04:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel telefonon, és beszéljetek meg egy személyes találkát. Ott meglehet beszélni mindent, aztán vagy lesz folytatás, vagy nem. Egy próbát megér :) de semmiképp ne fészbukon keresd.
2016. jún. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Már ennek vége. Hívd fel, ez az utolsó esély, bár szerintem ez már régóta el volt a fejében döntve, csak most mondta meg. Neked kell tudni, hogy mennyire éri meg ebbe még energiát belefektetni.
2016. jún. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sebaj, keress egy 10 évvel fiatalabbat!
2016. jún. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:
Hozzád képest ő egy öregasszony, nyilván tudja , h hosszú távon az ilyen kapcsolatok nem működnek. Pár év múlva nagyon öregnek látnád. Hidd el, nem érdemes foglalkoznod vele, inkább keress egy hozzád illő lányt!
2016. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!