Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jarok az egyik baratnommel?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarok az egyik baratnommel?! Szakitani akarok. SEGITSEG

Figyelt kérdés

Szoval, ossze jottunk egyik baratnommel aki biszexualis (o is lany-enis) es most kiderult, hogy szamara ez egy kicsit szokatlan es nem tudja, hogy miert nem mukodik es miert tavolsag tarto. Azt mondta ez az elso kapcsolata egy lannyal es azert mondott igent mert megakarta probalni mert hogy tenyleg erez (erzett valamit) Meg is csokolt, hogy ha nem lenne biszexualis nem vonzodna hozzam akkor a csok utan elkezdett volna maskepp viselkedni (rajott volna hogy ez meg sem fekszik, foleg hogy elso csokja volt egy lannyal) de ezek utan is fogta a kezem vegig, megpuszilt a nyakamon es az arcomon (ezis arra utal hogy valamit csak erzett) Voltak alkalmak amikor tanacsotkert az egyik baratjatol (aki elmondta hogy tanacsot kert hogy most mitcsinaljon kedvel csak nem tud lepni.)

De az elmult egy hetben nagyon tavolsag tarto volt, nem irt, nem keresett teljesen idegen volt. Felhivtam es beszelgettunk es vegul azt mondta hogy ossze van zavarodva es hogy ilyeszto es hogy nem tudja hogy akarja-e. Meg hogy amiota hivatalosan jarunk megvan ilyedve.

Arra gondoltam hogy szakitanom kellene vele hogy legyunk baratok mert amikor baratok voltunk akkor valahogy jobban kozeledett es jobban akart. Lehetseges hogy tul korai volt hogy ossze jottunk? Szunetelni kellene ezt egy picit most hogy ne legyen rajta ez a nyomas hogy *uristen most mitcsinaljak*? Lehet sokat segitene ujra kezdeni?



(elnezest a helyesirasi hibakert, siettem)



2015. nov. 3. 20:19
 1/10 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Lehet segítene ha bepasizna :) és nem lenne konfliktus :)

Ha szép akkor én vállalom :)

20/F írj ;)

2015. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem pedig csak az újdonság és a kíváncsiság hajtotta és mivel nem vonzódik a lányokhoz úgy mint egy leszbi csaj, vagy biszex ezért kellemetlen neki és "bűnösnek érzi magát" Szerintem ne erőltesd... :) 26/F
2015. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Üljetek le megbeszélni.


Az ember első csóka általában nem annyira jó.


A távolság tartás miben nyilvánult meg? Nem lehet hogy ez is csak az ijedség miatt volt?

Mióta ismered?


Te vonzódsz hozzá? Látod hogy van jövője a dolognak, el tudod képzelni mit csináltok együtt mittomén, két-három év múlva?

2015. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

18 es 17 L

Persze en tudnam latni a jovonket.

Es igen szerintem is az ijedtseg miatt volt ez a tavolsag.

2015. nov. 3. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
ha bevesztek harmadiknak járhatunk hárman is. 24/F
2015. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú játszadozna veled így, nem küldted volna még el a fenébe? Egy lánytól sem érdemelsz kevesebbet.
2015. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez fullra első kapcsolatos dolog nem (csak lánnyal első),én soxor voltam hasonló helyzetben, a csajokkal akiknek nem volt előttem barátja.


tényleg beszélni kellene vele,mert vagy túl gyorsan lettetek egypár.Vagy nem tudja,hogy igazán mit is akar...persze veled van meg szeret is de nem biztos,hogy mint a párját,csak mint a barátnőjét.


a szünet nem jó,mert ezzel negyedül nem igazán lehet mit kezdeni.

legyél mellett,és biztositsd,hogy nem fogsz haragudni,ha vége (mert azt érzem a soraidból,hogy te sem akarod igazán,ha ilyen marad)

2015. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
persze, en ugyan ugy a baratnoje maradnek. es szerintem erdeklem is scak igy elsonek ez a kapcoslat dolog egy kicsit ijeszto lehetett neki.
2015. nov. 4. 22:17
 10/10 anonim ***** válasza:
igen,de mondjuk nem (csak) ilyesztőnek nevezném,kicsit talán zavarban van,hogy:hogy is? és a nem tudás lehet ilyesztő.
2015. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!