Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 24F.3 evet voltam egyutt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24F.3 evet voltam egyutt a baratnommel, abbol 2 evet eltunk egyutt, majd eljott a szakitas napja, aminek tobb okai is voltak.3 honapra a szakitas utan kezd hianyozni, meg kellen-e a bocsassak neki?

Figyelt kérdés
Szeretnem hozzatenni, hogy a kapcsolatunk nagyon megromlott a valas elott, valamint az agyban sosem volt az igazi, de ezen kivul eleg jol megvoltunk. A szakitas pontos okati elhanyagolt engem, sokat jart el otthonrol a baratnoivel, nem akart lefekudni velem, es a hab a tortan az volt, mikor lattam valami furcsa uzeneteket a laptopjan, miszerint talalkozott valakivel.

2015. aug. 9. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, ennek nincs értelme. Te most idealizálod a régi kapcsolatot, azért hiányzik.

Ha lenne egy JÓ kapcsolatod, azonnal rájönnél, hogy nem is volt az olyan jó, és nem hiányozna. Tapasztalat.

2015. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szakítás okkal történik, biztos valami nem volt jó, csak nem akartad észre venni, ebben az esetben le is írtad és még azt is, hogy más is képbe került. Így nem értem miről is beszélünk, hisz ebből látszik tovább lépet.


Inkább építsd a saját életed, lépj túl rajta és foglald el magad, sokkal jobban jársz. Persze idővel, majd be is látod.

2015. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!