Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még mindig eléggé felkavar, ha az exemről látok képet a fb-n? Talán mert hamarosan jön az első randink évfordulója?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom miért van, de én is így vagyok vele, pedig van párom akit halálosan szeretek, de mégis ha új képet látok a volt barátomról akivel egyébként már 3 éve szakítottunk, ilyen furcsán görcsbe szorul a gyomrom és hevesebben ver a szívem. Pedig már tényleg nem vagyok belé szerelmes és boldog vagyok a mostani párommal.
2016. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem kell fennakadni, a párod volt, az életed része volt egy ideig, még jó hogy érdekel, hogy mi van vele, vagy visszaemlékszel a szép dolgokra. Nem lehet 100%-osan ignorálni valakit csak azért, mert a párkapcsolatnak vége. 22/F
2016. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó : ez igaz, nem is akarom elfelejteni, mivel az életem részét képezte. De érdekes, a legalső kapcsolatomat (2 év) úgymond nem sirattam meg. De az utolsót, akit a kérdésben is említek, nagyon megszerettem. De már vége.
2016. jún. 6. 19:28
 4/6 Linó03 ***** válasza:
100%
Ahogy mondták: az életed része volt, sokat jelentett, a szakításra nem tűnt el csettintésre.
2016. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hagyj időt magadnak! Hidd el, elmúlik! Emlékszem szakítás után hányszor sunnyogtam az oldalára, hogy van-e valami újdonság. Aztán egész megbékéltem, majd jött a csajszival közös fotó, na ott még rosszul éreztem magam. De ma már nem mozgat meg, emlékszem a jóra és rosszra egyaránt.

Túl leszel rajta! :)

2016. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszönom!! Nem szoktam nezegetni az oldalat, arra nincs meg lelki erom, csak ugye azt latom ami az idovonalamon megjelenik. Kezd az erzes enyhulni, valahogy azt erzem, hogy jojo, de talan megse o volt az igazi.
2016. jún. 7. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!